MTS Knurów rozgromiony

W niedzielę 10.02 o godzinie 18:30 drużyna FC 2016 podejmowała we własnej hali ekipę z Knurowa. W pierwszym meczu był remis 2-2, wiedzieliśmy, że w naszym przypadku był to wypadek przy pracy. Knurowianie natomiast liczyli znów na korzystny rezultat choć wiadome było, że to my jesteśmy faworytem tego spotkania.

Strzelanie rozpoczął już w pierwszej minucie doświadczony Damian Wojtas pokonując bramkarza przyjezdnych. Mimo szybko straconej bramki goście wcale się nie podłamali bo jak wiemy w futsalu różnica 1 bramki jest na prawdę znikoma. Mieli kilka swoich sytuacji lecz znowu dobrze spisywała się nasza defensywa. Wynik w 6 minucie podwyższył kapitan siemianowiczan Łukasz Jagiełło. Minutę później na tablicy wyników mieliśmy już 3-0 za sprawą Michała Włodarka. Znów mieliśmy chwilowy przestój i to zawodnicy MTSu próbowali zdobyć bramkę, na szczęście bez skutku. Później znów gospodarze doszli do słowa i w 16 minucie zdobywali bramki kolejno Kamil Ogryzek i Damian Wojtas. Na 3 minuty przed końcem szóstą bramkę.

Po pierwszej połowie pewne już było, że 3 punkty zostaną w Siemianowicach. Kwestią do ustalenia był tylko końcowy wynik.
Po zmianie stron szybko bo w 21 minucie dwie bramki zdobył Kamil Ogryzek, przez co w tym dniu skompletował hattricka.
Drużyna przyjezdnych coraz gorzej sobie radziła w grze i coraz częściej rozpoczynała dyskusje z sędziami.
W 25 minucie w protokole meczowym zapisał się Sebastian Klaus wpisując się na listę strzelców pierwszy raz tego dnia. Dwie minuty później drugą bramkę zdobył Damian Kowalczyk i na tym nie zaprzestał bo w 31 minucie tak jak Ogryzek mógł cieszyć się już z hattricka.
34-ta minuta to kolejne trafienie Sebastiana Klausa. W końcówce spotkania po jednym trafieniu zdobyli kolejno Michał Tkacz, Kamil Myśliwiec oraz Daniel Langner.

10 lutego 2019
15 - 0
Pełny czas bez dogrywki

Miejsce spotkania

Siemianowice Śląskie, Polska
// position we will use later var lat = 50.32030569999999; var lon = 19.008619100000033; // initialize map map = L.map('sp_openstreetmaps_container', { zoomControl:false }).setView([lat, lon], 15); // set map tiles source L.tileLayer('https://tile.openstreetmap.org/{z}/{x}/{y}.png', { attribution: 'Map data © OpenStreetMap contributors', maxZoom: 18, }).addTo(map); // add marker to the map marker = L.marker([lat, lon]).addTo(map); map.dragging.disable(); map.touchZoom.disable(); map.doubleClickZoom.disable(); map.scrollWheelZoom.disable();
41-103 Siemianowice Śląskie, Polska

Wyniki

KlubDruga połowaPierwsza połowaBramkiWynik
FC SILESIABOX Siemianowice Śląskie9615Wygrane
MTS Knurów000Przegrane

FC SILESIABOX Siemianowice Śląskie

8Jagiełło Łukasz Zawodnik z pola 6'
13Włodarek Michał Zawodnik z pola 7'
14Klaus Sebastian Zawodnik z pola 25', 34'
21Cuber Marcin Zawodnik z pola
  4

Asystent trenera: Damian Wojtas
Trener: Paweł Machura
V-ce Prezes: Mirosław Kulik

MTS Knurów

8Jagiełło Łukasz Zawodnik z pola
13Włodarek Michał Zawodnik z pola
14Klaus Sebastian Zawodnik z pola
23Cuber Marcin Zawodnik z pola
 

Asystent trenera: Damian Wojtas
Trener: Paweł Machura
V-ce Prezes: Mirosław Kulik

no images were found