Pora odsłonić karty!

Sezon w I lidze futsalu rozpoczniemy za kilka dni, najwyższy czas aby zaprezentować Państwu kadrę która będzie walczyła o ligowe punkty dla FC 2016 Siemianowice Śląskie.

Zobaczycie kto wzmocnił nasz zespół bo nowych twarzy na pewno nie brakuje. Kilku zawodników zrezygnowało z gry, ale część postanowiła zmierzyć się z pierwszą ligą.

Codziennie będziemy wam prezentować kilku zawodników, aż do pierwszego meczu.

Na początek zaprezentujemy wam bramkarzy i jednego zawodnika z pola.
Wśród goalkeeperów zaszły spore zmiany, z poprzedniego sezonu został tylko Daniel Hajduk.

Daniel Hajduk – od samego początku jest z nami, wiele razy popisywał się świetnymi interwencjami i będzie chciał pokazać, że zasługuje na miejsce w składzie.

Marek Kompała – kiedyś stał miedzy słupkami bramki do hokeja na trawie, mimo tego futsal nie jest mu obcy ponieważ przez wiele lat występował w topowym zespole Siemianowickiej Ligi Futsalu.

Bartosz Gruszczyński – przeszedł do nas z AZS UŚ Katowice, w barwach katowiczan ciężko mu było przebić się do pierwszego składu. Umiejętnościami na pewno nie odstaje od reszty i na pewno będziemy mieli z niego wiele pożytku.

Przejdźmy do zawodników z pola, w nadchodzącym sezonie nasze barwy reprezentować będzie Michał Włodarek, który również występuje w naszym zespole od samego początku. W ubiegłej kampanii na pewno był wiodącą postacią i liczymy, że w tym sezonie również będzie nas ciągnął od zwycięstwa do zwycięstwa.

%d bloggers like this: