Odsłaniamy karty! cz.3

Chcielibyśmy zaprezentować kolejnych czterech zawodników którzy będą bronić barw FC 2016 w nadchodzącym sezonie. Dzisiaj przedstawimy Państwu dwóch zawodników którzy dołączyli do naszego zespołu.

Łukasz Kluz – od początku okresu przygotowawczego trenował z nami, zagrał również w meczach kontrolnych i wszyscy postanowili, że będzie to wartościowy zawodnik w kontekście nowego sezonu. Wcześniej grywał na boiskach trawiastych, występował m.in w Młodej Ekstraklasie Ruchu Chorzów, Rozwoju Katowice, Pniówek Pawłowice, Orzeł Babienica, LZS Piotrówka, Polonia Poraj czy Przemsza Siewierz. Jego doświadczenie z boisk trawiastych na pewno nam pomoże.

Sławomir Pękala – kolejny zawodnik, którego chyba nie trzeba przedstawiać siemianowickiej publiczności. Doskonale pamiętamy go z występów w Inpulsie Siemianowice, którego był kapitanem. Po upadku siemianowickiego klubu bronił barw Remedium Pyskowice, Gwiazdy Ruda Śląska oraz AZS UŚ Katowice. Bez wątpienia pomoże nam w osiągnięciu dobrych wyników.

Sebastian Klaus – doświadczony zawodnik, którego największym atutem jest siła oraz gra w defensywie. Kto miał okazję zmierzyć się z Sebastianem 1 na 1 ten wie, że przejść tego zawodnika jest nie zwykle trudno. Kiedy inni zaczynają opadać z sił to on włącza drugi bieg. Na pewno będzie jednym z filarów naszej obrony.

Mariusz Żochowski – nie miał zbyt wielu okazji pokazać się na parkiecie w ubiegłym sezonie. Mimo wszystko jest to na pewno cenny zawodnik, który potrafi bardzo dobrze utrzymać się przy piłce. W pościgu za nim również mało kto ma szanse.