Odsłaniamy karty! cz.4

Dzisiaj przedstawimy Państwu ostatnich zawodników, którzy będą mieli okazję grać dla naszej drużyny w sezonie 2019/2020. Dzisiaj zobaczycie dwie nowe twarze, które przeszły do nas z Gwiazdy Ruda Śląska.

Sylwester Gładkowski – pierwszy z zawodników, który przeszedł do nas z Gwiazdy. W przeszłości reprezentował już klub z Siemianowic, na boisku trawiastym grał w barwach MKS. Widzieliśmy w meczach z drugą drużyną Gwiazdy jakie są jego możliwości, to samo potwierdził w sparingach. Na pewno będzie mocnym punktem zespołu
.

Maciej Małek – drugi z zawodników Gwiazdy, którzy wzmocnili nasz zespół. Bardzo solidny zawodnik, mimo młodego wieku jesteśmy przekonani, że wniesie wiele dobrego w nasze szeregi. Wcześniej oprócz Gwiazdy Ruda Śląska bronił jeszcze barw Gliwickiej Akademii Futsalu NOVA.

Krzysztof Czapura – kolejny z graczy który jest z nami od samego początku, niestety długo pauzował przez kontuzję kolana. W ubiegłym roku również na parkiecie go nie widzieliśmy z powodu na wyjazd. Na szczęście już w domu i na pełnych obrotach przygotowywał się do rozgrywek, z wyjazdu przywiózł trochę doświadczeń z australijskiej ligi futsalu.

Wojciech Kozłowski – dołączył do nas w ubiegłym sezonie, świetnie potrafi się utrzymać przy piłce. W przeciągu roku bardzo podniósł swoje umiejętności. Na pewno przyda się w układance trenera Machury.

Tomasz Kowalski – kolejny doświadczony zawodnik, który siemianowicki futsal reprezentował jeszcze w czasach Timasteru Siemianowice. Mimo nie wielkiej ilości występów w ubiegłym sezonie jego wkład w drużynę jest nieoceniony.

Damian Wojtas – tego pana chyba przedstawiać nie trzeba… topowe kluby futsalu w jego piłkarskim CV nie wzięły się znikąd. Jego zaskakujące zagrania nie raz emocjonowały kibiców zgromadzonych w hali KS “MICHAŁ”. Doświadczenie które wnosi do drużyny doskonale wpływa na wszystkich zawodników.