Wygrana w pierwszym meczu wyjazdowym!

Na pierwszy mecz nasza drużyna musiała udać się do Wrocławia, tamtejszy Profi Sport podrażniony porażką przed własną publicznością na pewno chciał się odkuć i zdobyć komplet punktów. Na szczęście nasza drużyna rozprawiła się z tymi marzeniami.Strzelanie podobnie jak w 1 kolejce rozpoczął kapitan drużyny – Łukasz Jagiełło, wyprowadzając nas na prowadzenie w 2 minucie spotkania. Kolejną bramkę zdobył w 10 minucie Michał Włodarek i na tablicy mieliśmy już 2-0 dla FC 2016. Goście za wszelką cenę chcieli zdobyć w tym spotkaniu punkt i w 11 minucie Michał Wierzbicki zdobył bramkę kontaktową. Nie długo bo tylko dwie minuty musieliśmy czekać abo prowadzenie podwyższył dla nas Sylwester Gładkowski zdobywając swojego premierowego gola w barwach zespołu z Siemianowic.
Na przerwę więc podopieczni Pawła Machury schodzili z dwubramkowym prowadzeniem.

Po zmianie stron gospodarze znów złapali kontakt pokonując naszego bramkarza w 25 minucie meczu. Jednak Łukasz Jagiełło ponownie melduje się na liście strzelców. Od tego momentu to już tylko siemianowiczanie dominowali na boisku czego efektem były jeszcze dwie zdobyte bramki w 30 minucie poprzez Marcina Krzywkę oraz Macieja Małka.

Tym samym po dwóch kolejkach mamy komplet punktów, a najbliższe spotkanie rozegramy w sobotę (5 października) o godz. 18:30 w hali Kompleksu Sportowego “MICHAŁ”

I Liga Futsalu grupa południowa
2019/2020


Profi Sport Wrocław Futsal

FC 2016 Siemianowice Śląskie

1Gruszczyński Bartosz Bramkarz
18Hajduk Daniel Bramkarz
7Kluz Łukasz Zawodnik z pola
3Krzywka Marcin Zawodnik z pola 30'
5Kozłowski Wojciech Zawodnik z pola
8Jagiełło Łukasz Zawodnik z pola 2', 28'
9Machura Paweł Zawodnik z pola
11Gładkowski Sylwester Zawodnik z pola 13'
13Włodarek Michał Zawodnik z pola 10'
14Klaus Sebastian Zawodnik z pola
17Małek Maciej Zawodnik z pola 30'
21Cuber Marcin Zawodnik z pola
22Pękala Sławomir Zawodnik z pola
23Tkacz Michał Zawodnik z pola
  6 3

Kierownik: Janusz Potempa
Trener: Paweł Machura