Wygrana w pierwszym meczu wyjazdowym!

Na pierwszy mecz nasza drużyna musiała udać się do Wrocławia, tamtejszy Profi Sport podrażniony porażką przed własną publicznością na pewno chciał się odkuć i zdobyć komplet punktów. Na szczęście nasza drużyna rozprawiła się z tymi marzeniami.Strzelanie podobnie jak w 1 kolejce rozpoczął kapitan drużyny – Łukasz Jagiełło, wyprowadzając nas na prowadzenie w 2 minucie spotkania. Kolejną bramkę zdobył w 10 minucie Michał Włodarek i na tablicy mieliśmy już 2-0 dla FC 2016. Goście za wszelką cenę chcieli zdobyć w tym spotkaniu punkt i w 11 minucie Michał Wierzbicki zdobył bramkę kontaktową. Nie długo bo tylko dwie minuty musieliśmy czekać abo prowadzenie podwyższył dla nas Sylwester Gładkowski zdobywając swojego premierowego gola w barwach zespołu z Siemianowic.
Na przerwę więc podopieczni Pawła Machury schodzili z dwubramkowym prowadzeniem.

Po zmianie stron gospodarze znów złapali kontakt pokonując naszego bramkarza w 25 minucie meczu. Jednak Łukasz Jagiełło ponownie melduje się na liście strzelców. Od tego momentu to już tylko siemianowiczanie dominowali na boisku czego efektem były jeszcze dwie zdobyte bramki w 30 minucie poprzez Marcina Krzywkę oraz Macieja Małka.

Tym samym po dwóch kolejkach mamy komplet punktów, a najbliższe spotkanie rozegramy w sobotę (5 października) o godz. 18:30 w hali Kompleksu Sportowego “MICHAŁ”

2 - 6
I Liga Futsalu grupa południowa
2019/2020

Profi Sport Wrocław Futsal vs FC 2016 Siemianowice Śląskie


Profi Sport Wrocław Futsal

26Kluz Łukasz Zawodnik z pola
5Kozłowski Wojciech Zawodnik z pola
8Jagiełło Łukasz Zawodnik z pola
13Włodarek Michał Zawodnik z pola
14Klaus Sebastian Zawodnik z pola
23Cuber Marcin Zawodnik z pola
21Pękala Sławomir Zawodnik z pola
 

Kierownik: Janusz Potempa
Trener: Paweł Machura

FC SILESIABOX Siemianowice Śląskie

7Kluz Łukasz Zawodnik z pola
5Kozłowski Wojciech Zawodnik z pola
8Jagiełło Łukasz Zawodnik z pola 2', 28'
13Włodarek Michał Zawodnik z pola 10'
14Klaus Sebastian Zawodnik z pola
21Cuber Marcin Zawodnik z pola
22Pękala Sławomir Zawodnik z pola
  3 3

Kierownik: Janusz Potempa
Trener: Paweł Machura