Przyjedzie Górnik Polkowice.

Po przerwie na reprezentację pora wrócić do ligowej rzeczywistości. Już w najbliższą niedzielę 3-go listopada podopieczni Pawła Machury ponownie wybiegną na parkiet hali KS “MICHAŁ”, aby w ramach 5 kolejki pierwszej ligi futsalu podjąć Górnik Polkowice.

Siemianowiczanie po fantastycznym starcie rozgrywek i trzech zwycięstwach pod rząd nieco później spuścili z tonu aby w kolejno u siebie i na wyjeździe przełknąć smak porażki.
Mieliśmy trochę czasu aby ochłonąć ze względu na mecze eliminacyjne Reprezentacji Polski. Nasi zawodnicy wraz ze sztabek szkoleniowym na pewno świetnie wykorzystali ten okres i już w następnej kolejce zagrają o komplet punktów.

Po dwóch porażkach niestety spadliśmy z pierwszego miejsca i aktualnie plasujemy się na siódmej lokacie. Nasz rywal z Polkowic obecnie w tabeli jest przed ostatni z dorobkiem tylko trzech punktów, które zdobyli w ostatniej kolejce pokonując Profi Sport Futsal Wrocław. To zwycięstwo na pewno napędzi im wiatru w żagle, ale pamiętajmy jednak, że to my gramy u siebie i jaką świątynią jest nasza “hala Zborna”.

Serdecznie wszystkich zapraszamy na to spotkanie bo emocji i dobrego futsalu na pewno nie zabraknie. Dodatkowo mamy też przygotowane niespodzianki dla kibiców.