Wybieramy zawodnika miesiąca!

Ponownie wracamy do zabawy na wybór zawodnika miesiąca, tym razem za miesiąc październik.

W minionym miesiącu nasi zawodnicy rozegrali mniej spotkań ze względu na przerwę w rozgrywkach spowodowaną meczami reprezentacji. Mimo wszystko zapraszamy do ponownego wzięcia udziału w zabawie.

Poniżej ponownie zamieszczamy statystyki zawodników w celu ułatwienia wyboru. Przypominamy również, że na wyniki zespołu pracuje cała drużyna. Ma to być forma zabawy 🙂

Głosowanie potrwa do piątku 8.11.

RankingZawodnikPozycjaBramkiAsystyŻółte kartkiCzerwone kartkiMecze rozegraneBramki samobójcze
1Puzio PatrykBramkarz001020
2Gruszczyński BartoszBramkarz0000160
3Czapura KrzysztofZawodnik z pola000010
4Żochowski MariuszZawodnik z pola000000
5Rudziński MateuszBramkarz000020
6Kompała MarekBramkarz000020
7Kozłowski WojciechZawodnik z pola1000140
8Cuber MarcinZawodnik z pola124190
9Kluz ŁukaszZawodnik z pola1000110
10Wojtas DamianZawodnik z pola250060
11Machura PawełZawodnik z pola2241160
12Klaus SebastianZawodnik z pola2341160
13Kowalski TomaszZawodnik z pola3200130
14Pękala SławomirZawodnik z pola3930140
15Kmiecik KamilZawodnik z pola321060
16Krzywka MarcinZawodnik z pola4110130
17Gładkowski SylwesterZawodnik z pola4010130
18Małek MaciejZawodnik z pola5320170
19Tkacz MichałZawodnik z pola6210120
20Włodarek MichałZawodnik z pola12420170
21Jagiełło ŁukaszZawodnik z pola14560160

Ankieta zakończona

Kto był najlepszym zawodnikiem FC 2016 w miesiącu październiku?
22 Głosy