Seria porażek nadal trwa

Wszyscy oczekiwali upragnionego zwycięstwa przez zespół z Siemianowic Śląskich, niestety nie sprostaliśmy wymaganiom i Sośnica Gliwice wyjechała z naszej hali z kompletem punktów.

Nasze spotkania z Sośnicą gwarantowały emocje jeszcze w poprzednim sezonie kiedy rywalizowaliśmy na poziomie drugiej ligi. Tak było i tym razem.

Niestety dla nas to goście rozpoczęli strzelanie już w 2 minucie spotkania, a wynik spotkania otworzył Remigiusz Sobek, pomimo okazji obu drużyn na kolejne trafienie musieliśmy czekać do 10 minuty. Tym razem piłkę w siatce umieścił Michał Włodarek, a gospodarze cieszyli się z wyrównania wyniku spotkania. W pierwszej części gry musieliśmy zagrać 2 minuty w osłabieniu z powodu czerwonej kartki którą zobaczył Marcin Cuber. Zawodnicy Sośnicy postanowili wykorzystać ten fakt i w 16 minucie drugi raz pokonali Bartka Gruszczyńskiego przez co na przerwę schodziliśmy przegrywając 2-1.

Wszyscy kibice w hali KS „MICHAŁ” liczyli na zdecydowaną poprawę gry podopiecznych trenera Machury po zmianie stron. Od początku drugiej połowy długo wynik nie ulegał zmianie, aż do 36 minuty kiedy to goście przejęli piłkę na własnej połowie i po dokładnym rozegraniu piłki podwyższyli swoje prowadzenie, a autorem gola był Tomasz Dura.

Ponownie próbowaliśmy gry z wycofany bramkarze i już tradycyjnie w tej roli na parkiecie pojawił się sam trener Paweł Machura, jednak nie przyniosło to oczekiwanego skutku. W ostatniej minucie meczu mieliśmy natomiast okazję zobaczyć dwie bramki, najpierw po wznowieniu gry przez nasz zespół i próbie wyprowadzenia akcji straciliśmy piłkę, a zawodnicy z Gliwic nie mieli problemu z umieszczeniem jej w pustej bramce.
Na sekundę przed końcową syreną Tomasz Kowalski zmniejszył rozmiar porażki trafiając na 4-2.

Mecz ten niestety nie ułożył się po naszej myśli i ponownie zeszliśmy pokonani z parkietu. W imieniu klubu chcielibyśmy w tym miejscu podziękować wszystkim kibicom którzy mimo naszej słabej serii licznie gromadzą się na meczach w hali KS „MICHAŁ”.

2 - 4
I Liga Futsalu grupa południowa
2019/2020

FC 2016 Siemianowice Śląskie vs KS Sośnica Gliwice

FC SILESIA BOX Siemianowice Śląskie

8Jagiełło Łukasz Zawodnik z pola
13Włodarek Michał Zawodnik z pola 10'
14Klaus Sebastian Zawodnik z pola 27'
22Pękala Sławomir Zawodnik z pola
5Kozłowski Wojciech Zawodnik z pola
6Kowalski Tomasz Zawodnik z pola 40'
21Cuber Marcin Zawodnik z pola 12', 15'
15'
26Kluz Łukasz Zawodnik z pola
  2 1 3 1

Asystent trenera: Damian Wojtas
Kierownik: Janusz Potempa
Trener: Paweł Machura

KS Sośnica Gliwice

26Kluz Łukasz Zawodnik z pola
5Kozłowski Wojciech Zawodnik z pola
6Kowalski Tomasz Zawodnik z pola
8Jagiełło Łukasz Zawodnik z pola
13Włodarek Michał Zawodnik z pola
14Klaus Sebastian Zawodnik z pola
23Cuber Marcin Zawodnik z pola
21Pękala Sławomir Zawodnik z pola
 

Asystent trenera: Damian Wojtas
Kierownik: Janusz Potempa
Trener: Paweł Machura

no images were found%d bloggers like this: