Młodzieżowe Mistrzostwa Polski U18!

W rozgrywkach 1 Ligi w ten weekend mamy przerwę, to jednak nie oznacza, że zabraknie nam futsalowych emocji! Już jutro nasza drużyna zmierzy się w turnieju eliminacyjnym do Młodzieżowych Mistrzostw Polski w futsalu do lat 18.

Na pewno jest to ważny moment dla naszego klubu ponieważ pierwszy raz wystawimy drużynę do rozgrywek o młodzieżowe trofeum. Nasi zawodnicy pod wodzą trenerów Pawła Machury oraz Kamila Ogryzka zmierzą się z takimi drużynami jak Młodość Rudno,Stal MOSiR Zabrze, Gwiazda Ruda Śląska oraz gospodarz turnieju eliminacyjnego – Clearex Chorzów.

Początek zmagań od godziny 8:00 w hali MORiS w Chorzowie przy ul. Dąbrowskiego 113. Nasi zawodnicy natomiast pierwszy raz na parkiecie pokażą się o godz. 8:50, a rywalem będzie Gwiazda Ruda Śląska, następnie o 10:30 zagramy przeciwko Stal MOSiR Zabrze. O 12:10 powalczymy o punkty z Młodością Rudno, a w ostatnim naszym meczu w turnieju zmierzymy się z gospodarzem – Clearexem Chorzów o godz. 13:50. zakończenie zmagań planowane jest na godzinę 16:20.

Serdecznie zapraszamy do wspierania naszych młodych zawodników, którzy wystąpią w składzie : Blachnik Jakub, Ciołczyk Kacper, Dumański Olaf, Fleischer Dawid, Kawała Jakub, Kuchta Adrian, Kurowski Kamil, Paweł Wyszyński, Próba Daniel, Swakoń Dominik, Szyłejko Krzysztof, Termin Jakub.

Powodzenia panowie!

Poniżej prezentujemy jeszcze pełny harmonogram turnieju:

8:00 Młodość Rudno – Stal MOSiR Zabrze
8:50 Gwiazda Ruda Śląska – FC Siemianowice
9:40  Clearex Chorzów – Młodość Rudno
10:30  Stal MOSiR Zabrze – FC Siemianowice
11:20  Clearex Chorzów – Gwiazda Ruda Śląska
12:10  Młodość Rudno – FC Siemianowice
13:00  Stal MOSiR Zabrze – Gwiazda Ruda Śląska
13:50  FC Siemianowice  – Clearex Chorzów
14:40  Gwiazda Ruda Śląska – Młodość Rudno
15:30  Clearex Chorzów – Stal MORiS Zabrze
16:20 Zakończenie turnieju