Debiut w MMP za nami.

W dniu wczorajszym nasza drużyna u18 zadebiutowała w rozgrywkach o Puchar Polski. Nasi zawodnicy pod wodzą trenerów Machury oraz Ogryzka zajęła 3 miejsce i 14-tego grudnia powalczy o awans do dalszej części tych rozgrywek.

W pierwszy meczu przeciwko Gwieździe Ruda Śląska musieliśmy uznać wyższość rywala i niestety przegraliśmy aż 7-1. Chcąc udowodnić, że porażka z Gwiazdą to tylko wypadek przy pracy i w meczu ze Stal MOSiR Zabrze walczyliśmy już jak równy z równym i po dobrym meczu przegraliśmy 4-3.

W kolejnym meczu mierzyliśmy się z Młodość Rudno, która była już po dwóch zwycięstwach. Niestety, trzeci mecz i musieliśmy trzeci raz przełknąć gorycz porażki ulegając 7-4.

Turniej zakończyliśmy pozytywnym akcentem gdyż pokonaliśmy gospodarza–Clearex Chorzów 6-2 co pozwoliło nam zakończyć rozgrywki na podium.

Ogromne gratulacje należą się dla naszych zawodników za walkę w każdym meczu. Jak to mówią “pierwsze koty za płoty” i liczymy że 14-tego grudnia w Rudzie Śląskiej będzie już tylko lepiej.