Już jutro rusza sezon 2020/2021!

Drużyna FC 2016 Siemianowice po okresie przygotowawczym jutro przystąpi do inauguracji nowego sezonu. Pierwszym rywalem będzie FC Luxbor Pyskowice.

Początek sezonu na pewno będzie nieco inny od poprzednich. Choćby ze względu na fakt, że wszystkie mecze będą bez udziału publiczności w związku z epidemią. Dla zawodników będzie to nowość aby grać przy pustych trybunach. Tym bardziej, że wiemy ile emocji kibicom dostarczają mecze futsalu.

W niedzielę o godz. 18:00 nasza drużyna zmierzy się w wyjazdowym spotkaniu z ekipą z Pyskowic. Wiemy ile niegdyś emocji dostarczały spotkania naszego najbliższego przeciwnika z drużynami z Siemianowic Śląskich. Liczymy, że tym razem spotkanie będzie równie emocjonujące.

Tak jak już wcześniej wspomnieliśmy spotkanie odbędzie się bez udziału publiczności, jednak gospodarze chcą wyjść na przeciw fanom obu drużyn i postarają się przeprowadzić relację live z tego spotkania do której link udostępnimy wam na naszym profilu na Facabooku.

Życzymy powodzenia naszej drużynie oraz powrotu do Siemianowic z kompletem punktów!

%d bloggers like this: