Ostatni raz w tym roku zagramy o ligowe punkty.

Już jutro o godzinie 17:00 podopieczni Łukasza Jagiełło oraz Damiana Wojtasa udadzą się do Bielska-Białej na mecz z drugą drużyną Rekordu. Spotkanie to będzie ostatnim w kończącym się roku.

Siemianowiczan czeka nie lada wyzwanie gdyż młodzież Rekordu zawsze prezentuje futsal na wysokim poziomie. Mimo, iż bielszczanie rozegrali do tej pory tylko 3 mecze to już znajdują się tuż za plecami naszego zespołu ze stratą 2 punktów. Można się więc spodziewać widowiska na wysokim poziomie.

Jutrzejsi gospodarze też wiedzą, że nie czeka ich łatwa przeprawa co można wywnioskować cytując fragment wpisu ze strony internetowej Rekordu

Spoglądając na kadrę siemianowiczan, w której znajdujemy nazwiska m.in. Michała WłodarkaKamila KmiecikaSławomira PękaliPatryka Puzio, czy grającego trenera – Łukasza Jagiełły, skwitujmy krótko – młodych „rekordzistów” czeka mocny sprawdzian.

My jednak jesteśmy dobrej myśli i wierzymy, że nasi zawodnicy wrócą do domu z kompletem punktów i przerwę świąteczno-noworoczną spędzimy na fotelu lidera drugiej ligi.

Przypomnijmy, że czeka nas jeszcze zaległe spotkanie z Rekordem w którym to my będziemy gospodarzem. Spotkanie na prośbę bielszczan zostało przełożone. O terminie poinformujemy gdy tylko będzie ustalony.

%d bloggers like this: