Co o Pucharze Śląska powiedział trener

Tegoroczny Puchar Śląska już za nami, my jednak jeszcze chcemy przekazać jak podsumował ten turniej trener naszej drużyny- Łukasz Jagiełło.

Podsumowując cały turniej na pewno można go zaliczyć na duży plus. Powoli zawodnicy zaczynają grać to czego będę oczekiwać w sezonie ligowym. W pierwszym meczu z drużyną z Nowin zagraliśmy bardzo dobrze taktycznie, praktycznie nie pozwalając zagrozić naszej bramce co pozwoliło nam zwyciężyć 2-0.
Z drużyną Gwiazdy Ruda Śląska również zagraliśmy bardzo dobrze wygrywając 8-1.
W wyczekiwanym finale z naszpikowanym Portugalczykami Piastem Gliwice moja drużyna pokazała się z bardzo dobrej strony. Na pewno piłkarsko byliśmy na niższym poziomie ale doświadczeniem i charakterem postawialiśmy wysoko poprzeczkę zawodnikom z Gliwic. Po ciekawym pełnym walki meczu przegraliśmy 4-0, tracą dwa gole grając już z wycofanym bramkarzem w końcówce spotkania.
Cały turniej był bardzo dobra lekcja dla nas co powinno przynieść efekty w przyszłości. W zawodach szansę dostali wszyscy zawodnicy i każdy wykorzystał swoją szanse pokazując się z dobrej strony.