Zmiany w zarządzie klubu.

W ostatnim czasie doszło do kilku zmian jeśli chodzi o zarząd naszego klubu. W dniu 1.10.2021r odbyło się walne zebranie sprawozdawczo wyborcze członków klubu. Na zebraniu został wybrany nowy prezes jak i doszło do kilku zmian w zarządzie.

Z funkcji prezesa zrezygnował Mariusz Kusak, w tym miejscu chcemy podziękować Mariuszowi za te lata pracy na rzecz rozwoju klubu. Mariusz jednak nie odchodzi od nas bo w dalszym ciągu będzie członkiem zarządu. Na stanowisku prezesa będzie urzędował teraz Adam Gniozdorz, który również w klubie jest od samego początku, a w tym czasie był trenerem oraz działaczem. Społeczność siemianowicka zapewne kojarzy tą postać choćby ze względu na fakt, że również był trenerem i prezesem poprzedniego klubu futsalowego w naszym mieście.

Wiceprezesem w dalszym ciągu pozostaje Mirosław Kulik, natomiast drugim wiceprezesem został Marcin Nowacki, który dołączył do nas przed sezonem, a wcześniej podobnie jak Adam Gniozdorz działał w Siemianowickim futsalu.

Zarząd w poprzednim zestawieniu wykonał na prawdę kawał dobrej roboty, między innymi musiał podjąć ciężką decyzję o wycofaniu się z rozgrywek 1 Ligi gdy sezon został przerwany przez Covid. Decyzja była o tyle trudna bo wciąż mogliśmy grać na poziomie centralnym jednak przez spadki obrotów naszych sponsorów część z nich musiała się wycofać ze współpracy, a część musiała obciąć środki przekazywane klubowi co wiązało się z tym, że w trakcie sezonu mogliśmy się najzwyczajniej rozpaść. Brawa za tą decyzję bo dzięki temu spokojnie rozpoczęliśmy rozgrywki na poziomie 2 ligi, którą później sensacyjnie wygraliśmy nie doznając ani jednej porażki.

Liczymy, że w obecnym układzie uda nam się osiągać sukcesy na płaszczyźnie sportowej jak i organizacyjnej.

%d bloggers like this: