Wysoka porażka przeciwko AZS Katowice

Nie tak wyobrażaliśmy sobie ten mecz. Liczyliśmy na zacięty pojedynek oraz zdobycz punktową naszego zespołu w starciu z mocnym rywalem. Niestety zagraliśmy słabo przez co rywale zaaplikowali nam 7 bramek. Liczymy jednak, że będzie tak jak po meczu powiedział Łukasz Jagiełło “Chyba lepiej przegrać raz 7-0 niż siedem razy po 1-0.”.

Pierwsza połowa należała do zespołu z Katowic, co prawda udało nam się stworzyć kilka sytuacji jednak z mizernym skutkiem. Goście natomiast często zagrażali naszej bramce i udawało nam się wychodzić obronną ręką aż do 8 minuty kiedy to został otwarty wynik spotkania. Nasza drużyna po tym ciosie nieco oszołomiona szybko dostała dwa kolejne trafienia, gdyż w 9 minucie zawodnicy AZSu trafili dwukrotnie. Mimo chęci których naszym zawodnikom nie można odmówić, niestety mało co nam w tym dniu wychodziło. W 14 minucie meczu prowadzenie dla przyjezdnych podwyższył Robert Gładczak. Do końca pierwszej połowy wynik już nie uległ zmianie.

W drugiej połowie nasi zawodnicy chcieli szybko wziąć się do odrabiania strat. Zaczęliśmy częściej naciskać rywala i zagrażać jego bramce jednak golkiper akademików stał na posterunku. Gra obu zespołów się zaostrzyła przez co mieliśmy więcej stykowych sytuacji.
W 30 minucie ponownie wynik podwyższyli katowiczanie, to już chyba podcięło nam skrzydła do końca choć próbowaliśmy jeszcze stworzyć sobie sytuację ale defensywa AZSu była tego dnia nie do przejścia. Kolejne bramki straciliśmy w 35 oraz 36 minucie.

Liczymy, że to był wypadek przy pracy i w takim stylu już nie przegramy. Okazja do rehabilitacji już 6-tego listopada kiedy podejmować będziemy GKS Futsal Tychy.

Zapraszamy do obejrzenia skrótu z tego spotkania oraz wypowiedzi po meczu, których udzielili Łukasz Jagiełło oraz z zespołu z Katowic – Robert Gładczak.

zdjęcie: Pilch & Długosz Fotografia i Film
30 października 2021
0 - 7
Pełny czas bez dogrywki

Miejsce spotkania

Siemianowice Śląskie, Polska
// position we will use later var lat = 50.32030569999999; var lon = 19.008619100000033; // initialize map map = L.map('sp_openstreetmaps_container', { zoomControl:false }).setView([lat, lon], 15); // set map tiles source L.tileLayer('https://tile.openstreetmap.org/{z}/{x}/{y}.png', { attribution: 'Map data © OpenStreetMap contributors', maxZoom: 18, }).addTo(map); // add marker to the map marker = L.marker([lat, lon]).addTo(map); map.dragging.disable(); map.touchZoom.disable(); map.doubleClickZoom.disable(); map.scrollWheelZoom.disable();
41-103 Siemianowice Śląskie, Polska

Wyniki

KlubDruga połowaPierwsza połowaBramkiWynik
FC SILESIABOX Siemianowice Śląskie000Przegrane
AZS UŚ Katowice347Wygrane

FC SILESIABOX Siemianowice Śląskie

1Puzio Patryk Bramkarz
7Wojtas Damian Zawodnik z pola
11Bielanik Artur Zawodnik z pola
15Węgrzyn Mateusz Zawodnik z pola
23Cuber Marcin Zawodnik z pola
5Kozłowski Wojciech Zawodnik z pola
6Drzyzga Bartosz Zawodnik z pola
8Jagiełło Łukasz Zawodnik z pola
9Krzywoń Krzysztof Zawodnik z pola
10Słupek Mateusz Zawodnik z pola
12Kmiecik Kamil Zawodnik z pola
14Klaus Sebastian Zawodnik z pola
18Rudziński Mateusz Bramkarz
21Pękala Sławomir Zawodnik z pola
  1

Kierownik: Jacek Kołodziej
Asystent trenera: Damian Wojtas
Trener: Łukasz Jagiełło
Asystent trenera: Marcin Nowacki

AZS UŚ Katowice