Bez punktów z Rzeszowa

W sobotnim starciu z HEIRO Rzeszów emocji na pewno nie brakowało, szczególnie w końcówce spotkania. Niestety to naszej drużynie znów zabrakło szczęścia i w końcowym rozrachunku wracaliśmy do domu z pustymi rękami.

Początek spotkania ułożył się po myśli gospodarzy bo już w 2 minucie spotkania prowadzili 1-0. Na naszą odpowiedź czekać trzeba było do 7 minuty, kiedy to drogą do bramki znalazł Sebastian Klaus, a po kolejnych 3 minutach na prowadzenie wyprowadził nas Kamil Kmiecik. Niestety 2 minuty przed przerwą miejscowym udało się doprowadzić do wyrównania.

Po zmianie stron to my jako pierwsi wyszliśmy na prowadzenie za sprawą Wojciecha Kozłowskiego. Do głosu doszli jednak gospodarze i w 32 minucie zdołali wyrównać, a chwilę później jeszcze wyjść na prowadzenie. Na 20 sekund przed końcową syreną udało nam się wyrównać wynik spotkania za sprawą Damiana Wojtasa. Niestety po 10 sekundach gospodarze zadali cios ostateczny i ustalili wynik spotkania na 5-4.

Niestety znów zabrakło nam nieco szczęścia oraz zimnej krwi. Liczymy, że uda się to zmienić w najbliższą niedzielę gdyż czeka nas ostatni mecz domowy w tym sezonie.

27 listopada 2021
5 - 4
Pełny czas bez dogrywki

Wyniki

KlubDruga połowaPierwsza połowaBramkiWynik
HEIRO Rzeszów325Wygrane
FC SILESIABOX Siemianowice Śląskie224Przegrane

HEIRO Rzeszów

FC SILESIABOX Siemianowice Śląskie

19Płaczek Patryk Bramkarz
5Kozłowski Wojciech Zawodnik z pola 27'
7Wojtas Damian Zawodnik z pola 39'
12Kmiecik Kamil Zawodnik z pola 10'
22Kravets Maksym Zawodnik z pola 8'
18Rudziński Mateusz Bramkarz
6Drzyzga Bartosz Zawodnik z pola
9Krzywoń Krzysztof Zawodnik z pola
11Bielanik Artur Zawodnik z pola
14Klaus Sebastian Zawodnik z pola 7'
15Węgrzyn Mateusz Zawodnik z pola
21Pękala Sławomir Zawodnik z pola
  4 1

Trener: Mirosław Miozga
Trener: Łukasz Jagiełło
Asystent trenera: Marcin Nowacki