Ostatni mecz domowy w tym roku!

W najbliższą niedzielę (5.12) nasza drużyna rozegra ostatni mecz domowy w tym roku. Liczymy, że kibice jak najliczniej wypełnią halę Kompleksu Sportowego “MICHAŁ”. Zachęcamy również do wzięcia udziału w akcji naszego partnera- Goldent Rent. Będziemy zbierać karmę oraz rzeczy dla schroniska dla bezdomnych zwierzaków.
Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w akcji oraz dopingowania naszej drużyny w walce o cenne punkty!

Niedzielny rywal pasuje się aktualnie na 5 miejscu w tabeli i ma 7 punktów przewagi nad naszą drużyną. Nasi zawodnicy zaś będą chcieli zdobyć ostatni raz w tym roku komplet punktów we własnej hali i dobrze pokazać się swojej publiczności.

W dwóch ostatnich meczach FC Silesia BOX nieznacznie przegrała co na pewno wpłynęło na nastroje w drużynie. Liczymy jednak na przełamanie i odskoczenie od strefy spadkowej.

Serdecznie zapraszamy wszystkich na spotkanie oraz wsparcie razem z nami bezdomnych zwierząt!

Ze spotkania tradycyjnie przeprowadzimy transmisję na żywo