FC Silesia BOX – Luxiona AZS UMCS Lublin

Już w sobotę o godzinie 18:00 we własnej hali drużyna Mirosława Miozgi podejmować będzie naszego sąsiada w tabeli – Luxiona AZS UMCS Lublin. Kolejne ważne spotkanie dla naszego zespołu w którym musimy dać z siebie wszystko.

Drużyna z Lublina ma jeden punkt przewagi nad siemianowiczanami, więc w przypadku wygranej pozwoli nam to wskoczyć na 9 lokatę w tabeli. Liczymy na dobre spotkanie naszej drużyny jak miało to miejsce w ubiegłym tygodniu w Tychach, gdzie wygraliśmy 4-3.

Lublinianie w poprzedniej kolejce mieli grać z pewną awansu do Ekstraklasy drużyną z Bochni, jednak spotkanie zostało przełożone przez sytuację na Ukrainie. Bochnia mieści się blisko granicy, a w tamtych okolicach wszystkie hale sportowe są przekształcane w miejsca noclegowe dla uchodźców. Ostatni mecz zatem zawodnicy Luxiony rozegrali w 17 kolejce gdzie w Gliwicach zremisowali 2-2 z Sośnicą.

Obie ekipy wiedzą jak ważne to spotkanie dla układu tabeli więc zapowiada się ciekawy pojedynek na który serdecznie zapraszamy. Osoby które nie będą mogły nas odwiedzić zapraszamy na naszą transmisję.

Ostatni mecz obu drużyn zakończył się naszą wygraną 3-2 więc nie mamy nic przeciwko aby historia zatoczyła koło.