Co nie co o naszych partnerach – Silesia Box

Sezon już za nami, dlatego postanowiliśmy przygotować mały cykl w którym powiemy wam kilka słów o naszych partnerach. Informacje będziemy umieszczać co kilka dni. Na początek przypomnimy kilka szczegółów o naszym sponsorze tytularnym – Silesia Box.

Przed rozpoczęciem sezonu udało nam się nawiązać współpracę z firmą, która pochodzi z Siemianowic i można by rzec- była “pod nosem”. Silesia Box swoje biuro ma na ulicy Dreyzy 39C, czyli jakieś 20 metrów od Kompleksu Sportowego “MICHAŁ” w którym rozgrywamy swoje mecze.

Jeśli nie wiecie czym zajmuje się nasz sponsor tytularny to już śpieszymy z pomocą. Silesia Box zajmuje się budową magazynów self storage. Co to są magazyny self storage? Magazyny samoobsługowe, najprościej będzie zapytać czy oglądaliście kiedyś programy typu “Wojny magazynowe”.

W branży self storage nasi partnerzy działają od 2005 roku, więc niebawem czekać ich będzie dwudziestolecie. Jeśli ktoś chciałby postawić magazyn self storage to nasi przyjaciele zrobią dla was wszystko od zera. Zaprojektują, zbudują, a jeśli będzie potrzeba to zaserwisują. Jednak produkt wykonany przez Silesia Box jest tak dobry, że nie będzie wymagał serwisowania 🙂

W tym miejscu pragniemy też podziękować za wielkie wsparcie w minionym sezonie i myślimy, że w przyszłym sezonie uda nam się osiągnąć dużo lepszy wynik przy wspólnej pracy.

Wszystkich chętnych do zapoznania się z ofertą naszego sponsora zapraszamy na www.silesiabox.pl