Co słychać u naszych partnerów – Mariola Vock

Tym razem nie o firmie, a o osobie prywatnej- Pani Mariola Vock bo o niej mowa jest z nami od samego początku istnienia naszego klubu.

Pani Mariola to przyjaciółka jednego z naszych działaczy, jednak od wielu lat żyje w Szwajcarii jednak sentyment do jej rodzinnych stron oraz przyjaciele z Siemianowic sprawili, że postanowiła nas wspierać i tak te wsparcie trwa od 6 lat.

Nasz klub jest bardzo wdzięczny za okazaną pomoc ponieważ wiele dla nas znaczy. W tym miejscu również pragniemy bardzo podziękować Pani Marioli. Liczymy, że przy okazji wizyty w Polsce znów zaszczyci nas Pani obecnością na naszym meczu.

Jak wiecie z naszych spotkań domowych prowadzimy transmisje na żywo, a Pani Mariola widziała chyba wszystkie 🙂 Obiecujemy, że postaramy się w dalszym ciągu dostarczać emocji podczas naszych spotkań. Dobrze wiemy, że nasze spotkania nie raz są horrorem, jednak spróbujemy sprawić aby w najbliższym sezonie częściej kończyły się happy endem.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za wsparcie!