Co słychać u naszych partnerów – Balviten

Balviten to firma która gra razem z nami od ostatniego sezonu, a na naszych meczach domowych kibice mogą spróbować pyszności wyprodukowanych przez firmę, która swój zakład produkcyjny posiada w Siemianowicach.

Balviten jest liderem producentów żywności przeznaczonej głównie dla osób cierpiących na nietolerancję glutenu oraz chorych na celiakię i fenyloketonurię.

Nie bycie liderem jednak dla firmy jest najważniejsze, a pomoc osobom chorym w prowadzeniu skutecznej diety, która poprawi ich stan zdrowia. Dzięki ich staraniom i osobistemu podejściu do jakości produktów, dieta bezglutenowa nie musi być codziennym wyrzeczeniem i przymusem odmawiania sobie ulubionych dań i deserów.

Główna siedziba Balvitenu znajduje się w centrum Katowic, natomiast zakład produkcyjny w Siemianowicach, natomiast kolejny oddział w Jadownikach pod Tarnowem.

Inwestycja w najwyższych standardów park maszynowy pozwala zadbać o najwyższą jakość oraz innowacyjność produktów firmy. W ofercie można znaleźć szeroki wybór pieczywa, zdrowe i pełnowartościowe słodycze, produkty cukiernicze, makarony, koncentraty i mieszanki mąk do wypieku chleba czy słodkich wyrobów.

Produkty firmy Balviten można nabyć w wybranych sklepach stacjonarnych oraz w sklepie internetowym na www.balciten.com

W tym miejscu pragniemy podziękować za okazane wsparcie i liczymy, że ta współpraca potrwa jeszcze długo! Dziękujemy!