Pierwsze wzmocnienie przed nowym sezonem!

Nasza drużyna jeszcze nie rozpoczęła przygotowań do nowego sezonu, jednak zarząd nie próżnuje! Dziś mamy przyjemność przedstawić wam pierwszego zawodnika który wzmocni nasz zespół w najbliższych rozgrywkach. Tego gościa chyba nie trzeba przedstawiać siemianowickiej publiczności gdyż swoją przygodę z futsalem rozpoczynał w Siemianowicach. Proszę Państwa, oto Daniel Wojtyna!

Popularny Kipol swoją karierę zaczynał jak większość od boiska trawiastego w miejscowym MKS Siemianowiczanka, następnie mogliśmy go zobaczyć już na futsalowych parkietach w barwach Inpuls-Alpol Siemianowice. Kolejny przystankiem w jego karierze był Clearex Chorzów w którym występował przez 6 sezonów, a następnie przeniósł się do AZS UŚ Katowice, gdzie spędził 5 lat. Niestety Daniel spadł razem z zespołem z Katowic z Ekstraklasy ale już po roku udało im się wywalczyć awans.

Ten transfer to będzie ogromne wzmocnienie dla naszej drużyny i bardzo się cieszymy, że Daniel zdecydował się na reprezentowanie barw klubu ze swojego rodzinnego miasta.

Życzymy powodzenia w najbliższym sezonie!