Wznawiamy rozgrywki 1 Ligi!

Już w najbliższy weekend rusza runda rewanżowa 1 Ligi Futsalu, nasi zawodnicy po odpadnięciu z Pucharu Polski na pewno będą głodni zwycięstwa. Smaczku dodaje fakt, że na początku sezonu zaliczyliśmy wpadkę w Tychach. Tym razem zawodnicy GKSu przyjadą do Siemianowic i zrobimy wszystko aby komplet punktów został u nas.

W miniony weekend po emocjonującym spotkaniu odpadliśmy z Pucharu Polski czego na pewno szkoda jednak nie ma się co oszukiwać. Nas interesuje 1 Liga i to aby wygrać wszystkie 10 spotkań, które pozostało do końca sezonu.

Już w niedzielę do hali Kompleksu Sportowego „MICHAŁ” wrócą rozgrywki 1 Ligi Futsalu grupy południowej. Nasz najbliższy rywal za pewno będzie chciał powtórzyć wynik z pierwszego naszego spotkania w tym sezonie gdyż tyszanie mają do nas 3 punkty straty. Podopieczni Mirosława Miozgi i Marcina Nowackiego zrobią jednak wszystko by udowodnić, że poprzednia porażka z GKS Futsal Tychy to był tylko wypadek przy pracy.

W imieniu zawodników chciałbym serdecznie zaprosić wszystkich na to spotkanie, wasze wsparcie z trybun jest dla nas bardzo ważne! Bądźmy wszyscy w hali „zbornej” w niedzielę o godzinie 17:00.

Wraz z powrotem ligowych rozgrywek wraca również nasza zabawa w ligę typera do której cały czas można dołączyć. Zapraszamy do zabawy TUTAJ

%d bloggers like this: