Rozpoczynamy treningi juniorów!

Mamy przyjemność zaprosić wszystkich chętnych z roczników 2005 oraz 2006 na treningi futsalu pod okiem fachowca. Zajęcia poprowadzi świetnie znany w środowisku futsalowym Paweł Machura. Jeśli chce sprawdzić swoich sił na parkiecie to jest to doskonała okazja! Oczywiście nie będą to same treningi, później czeka nas udział w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w futsalu!

Treningi rozpoczynamy 25 października, zapraszamy!

Wielkie emocje w pucharowym starciu.

W dniu wczorajszym w ramach 1/32 Pucharu Polski w Futsalu nasza drużyna podejmowała Ekstraklasowego Dremana Komprachcice. Nie ma się co oszukiwać, że faworytem była drużyna z opolszczyzny, która aspiruje do podium Ekstraklasy. Emocji było co nie miara, 5 bramek Kamila Kmiecika, świetne interwencje Mateusza Rudzińskiego, dogrywka i na koniec nasze zwycięstwo.

Continue reading “Wielkie emocje w pucharowym starciu.”

Wracamy na parkiet!

Już w najbliższą niedzielę wracamy na parkiet. Tym razem jednak zagramy mecz Pucharu Polski w Futsalu, a naszym rywalem będzie Dreman Komprachcice. Drużyna z Ekstraklasy na pewno jest faworytem spotkania, jednak nasi zawodnicy zrobią wszystko aby pokazać się z jak najlepszej strony i zdobyć przepustkę do następnej fazy rozgrywek.

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców w niedzielę do hali KS “MICHAŁ”, początek spotkania o godz. 16:30.

Continue reading “Wracamy na parkiet!”

II Faza eliminacji MMP U-17

Jutro nasza drużyna u-17 pod wodzą Pawła Machury weźmie udział w drugiej fazie eliminacji do Młodzieżowych Mistrzostw Polski. Nasi zawodnicy zmierzą się takimi drużynami jak Clearex Chorzów, GKS SMS Futsal Tychy oraz Zaborze Zabrze. Liczymy, że ponownie nasi zawodnicy pokarzą się z dobrej strony i awansują do kolejnej fazy rozgrywek.
Początek zmagań o godzinie 8:30 w Tychach w hali przy al. Piłsudskiego 20.

Powodzenia!

Wszystkiego najlepszego w nadchodzącym nowym roku

W imieniu klubu chcemy życzyć wszystkim naszym sympatykom, przyjaciołom, partnerom wszystkiego co najlepsze w nowym roku. Oby był o wiele lepszy od starego. Niech zdrowie i szczęście was nie opuszcza. Oby kibice w dalszym ciągu nas tak chętnie wspierali, tak samo jak nasi sponsorzy bo bez jednych czy drugich ani rusz. Dołożymy wszelkich starań aby nasza gra i wyniki przynosiły wam wiele radości.

Szczęśliwego Nowego Roku!

Sto lat Patryk!

Dziś swoje święto obchodzi jeden z naszych bramkarzy – Patryk Płaczek.

W dniu twojego święta chcemy Ci życzyć dużo zdrowia, pomyślności, powodzenia w życiu prywatnym oraz zawodowym. Samych udanych interwencji oraz sukcesów w sporcie.
STO LAT PATRYK!