Puchar Polski

W trakcie finałów MMP u20 rozlosowane zostały pary 1/32 Pucharu Polski.
W przeciwieństwie do poprzedniego sezonu nie musieliśmy brać udziału eliminacjach wojewódzkich z racji występów w 1 lidze futsalu.

Oprócz zwycięzców turniejów wojewódzkich na tym etapie zagrają drużyny grające w 1 lidze oraz beniaminkowie z Ekstraklasy, pozostałe
zespoły z najwyższej klasy rozgrywkowej dołączą w kolejnej fazie Pucharu.

Nasza drużyna trafiła na GKS Futsal Tychy znany nam z rozgrywek pierwszoligowych i mamy nadzieję, że to będzie szczęśliwe losowanie dla nas ponieważ już w tym sezonie raz pokonaliśmy zawodników GKSu we własnej hali w rozgrywkach ligowych.

Termin w którym PZPN zaproponował rozegrać spotkania 1/32 Pucharu Polski to 6 stycznia i wtedy też kolejny raz w hali KS “MICHAŁ” podejmiemy tyski klub. Już teraz serdecznie zapraszamy na to spotkanie.

Poniżej prezentujemy pełne zestawienie par tej fazy turnieju.

  • Makroregion I
    • zwycięzca eliminacji w Kujawsko-Pomorskim ZPN – KS BestDrive Futsal Piła
    • Grupa CRB Mrówka Mosina Futsal Team – AZS Uniwersytet Gdański
    • zwycięzca eliminacji w Pomorskim ZPN – Team Lębork
    • Pogoń Połczyn-Zdrój – GI Malepszy Futsal Leszno
    • KS Futsal Oborniki – KS Gniezno
    • TAF Toruń – LZS Dragon Bojano
  • Makroregion II
    • Legia Warszawa – Victoria Sulejówek
    • zwycięzca eliminacji w Warmińsko-Mazurskim ZPN – Zawisza Malwee WNS Rzgów
    • Kolejarz Łódź – AZS UW Wilanów
    • zwycięzca eliminacji w Podlaskim ZPN (wolny los)
    • FC10 Zgierz – Constract Lubawa
  • Makroregion III
    • zwycięzca eliminacji w Śląskim ZPN – Berland Komprachcice
    • Bongo Krapkowice – Gredar Futsal Team Brzeg
    • zwycięzca eliminacji w Dolnośląskim ZPN – Profi Sport Wrocław
    • PKM Zachód Persa AZS Uniwersytet Zielonogórski – GSF Gliwice
    • KGHM Metraco Górnik Polkowice – KS Sośnica Gliwice
    • FC 2016 Siemianowice Śl. – GKS Futsal Tychy
  • Makroregion IV
    • zwycięzca eliminacji w Małopolskim ZPN – Heiro Rzeszów
    • zwycięzca eliminacji w Świętokrzyskim ZPN – Gwiazda Ruda Śl.
    • zwycięzca eliminacji w Podkarpackim ZPN – GKS Ekom Invex Remedies Nowiny
    • zwycięzca eliminacji w Lubelskim ZPN – Maxfarbex Futsal Busko-Zdrój
    • AZS UMCS Lublin – BSF Bochnia