Gramy w jednej drużynie!

Miło nam ogłosić, że firma ZALKAR zostaje z nami na dłużej i będzie nas wspierać w najbliższym sezonie!

Firma ZALKAR z Bytomia może się pochwalić sprzedażą wysokiej jakości opału, a biorą pod uwagę zbliżającą się zimę może na pewno zainteresować sporą ilość osób. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z ich oferty na zalkar.pl.

Dziękujemy za okazane wsparcie i liczymy na dalszą owocną współpracę.

Kolejny trening otwarty dla dzieci!

Miło nam poinformować, że w najbliższy piątek 25-tego września odbędzie się kolejny trening otwarty dla dzieci z roczników 2011-2017. W tym miejscu razem z naszym partnerem- Przedszkolem Piłkarskim UKS Brasil serdecznie zapraszamy na to wydarzenie, które odbędzie się na boisku “Sporcik” przy ul. Śniadeckiego 13 w Siemianowicach Śl. Początek o godz. 17:00.

Continue reading “Kolejny trening otwarty dla dzieci!”

Otwarty trening dla dzieci za nami!

Cieszymy się, że ponownie tylu rodziców postanowiło wziąć udział wraz ze swoimi pociechami w treningu otwartym dla dzieci. Wydarzenie ponownie było organizowane wraz z Przedszkolem Piłkarskim UKS Brasil z Tarnowskich Gór, którego to trenerzy poprowadzili zajęcia dla dzieci.

Serdecznie dziękujemy za przybycie i liczymy, że uda się nam zorganizować kolejne takie spotkanie.

Poniżej kilka zdjęć z tego wydarzenia.

Drugi sparing i druga wygrana

Drugi mecz kontrolny wczoraj rozegrała nasza drużyna. Przeciwnikiem była świeżo utworzona druga drużyna Sośnicy Gliwice.

Nasi zawodnicy wygrali 13-3, a spotkanie było podzielone na 3 tercje gdzie wyniki wyglądały następująco 5-1, 4-0 oraz 4-2.

Bramki zdobywali: 4x Kowalczyk, 4x Kmiecik, 2x Kozłowski, 1x Skorupa, 1x Klaus, 1x Kluz.

Drużyna FC 2016 wystąpiła w składzie: Puzio, Rudziński – Kozłowski, Kowalski, Kluz, Klaus, Jagiełło, Kmiecik, Kowalczyk, Skorupa