Warto jest pomagać!

Dzięki naszemu kapitanowi Łukaszowi Jagiełło, drużyna FC 2016 weźmie udział w akcji „Warto jest Pomagać”. Celem akcji jest zbiórka pieniędzy na leczenie Marysi i Kingi.
Nasza drużyna przekazała swoją koszulkę meczową na licytacje z której cała zebrana kwota zostanie przeznaczona na pomoc wyżej wspomnianym dziewczynkom. 
Życzymy dużo zdrówka.

O starcie licytacji dowiecie się z profilu FB akcji – Warto jest Pomagać.

Sośnica pokonana!

We wczorajszym spotkaniu 2 Ligi Futsalu w ramach 4 kolejki nasza drużyna podejmowała na własnym parkiecie ekipę Sośnicy Gliwice w którym zdobyliśmy kolejne trzy punkty wygrywając 4-2.
Nie ma co ukrywać, że zespół Sośnicy to porządna drużyna i  był to prawdziwy sprawdzian dla naszych zawodników. Continue reading „Sośnica pokonana!”

Nadrabiamy zaległości – komunikat Śląskiego Związku Piłki Nożnej

Wielu z was mogło się zastanawiać dlaczego nasza drużyna w tabeli pomimo 3 zwycięstw ma 6 punktów? Otóż winni jesteśmy odrobinę wyjaśnień. Pomimo wygranej  5-0 z Kmicicem Częstochowa naszego zespołu związek postawił przyznać obustronny walkower. Spowodowane było to niedopełnieniem formalności zgłoszeniowych zawodników. W imieniu zarządu najmocniej za to przepraszamy wszystkich kibiców oraz zawodników. Continue reading „Nadrabiamy zaległości – komunikat Śląskiego Związku Piłki Nożnej”

Drugi raz u siebie.

Już w najbliższą niedziele o godz. 18:30 nasz zespół rozegra drugie spotkanie w tym sezonie na własnym parkiecie. Tym razem rywalem siemianowiczan będzieKS Sośnica Gliwice.
Nasz najbliższy rywal jak do tej pory rozegrał tylko jedno spotkanie (pozostałe dwa zostały przełożone) w którym pokona 6-0 Kamionkę Mikołów. FC 2016 natomiast w poprzedniej kolejce wygrało na wyjeździe 6-3 z Bongo Opole. 

Liczymy na ogromne futsalowe emocje oraz zwycięstwo naszej drużyny.
Serdecznie zapraszamy, liczymy na waszą obecność!
Ci którzy nie będą mogli przyjść w niedzielę do hali KS „MICHAŁ” ponownie zapraszamy do portalu YouTube gdzie przeprowadzona będzie transmisja ze spotkania. (link podamy na dniach).