Typer 2 Ligi Futsalu za nami

Ligowe zmagania w sezonie 2018/2019 dobiegły już końca, a co za tym idzie końca dobiegła również zabawa w ligę typera.
W zabawie udział wzięło 17 osób, niestety część z nich w trakcie sezonu przestała typować, a szkoda bo tak jak wspominaliśmy przed rozpoczęciem zabawy, dla najlepszych przewidziane są nagrody.

Continue reading “Typer 2 Ligi Futsalu za nami”

Wygrana na zakończenie!

W minioną sobotę ostatnie spotkanie w tym sezonie rozegrała nasza drużyna, a rywalem była Kamionka Mikołów.
Obie ekipy chciały zwycięstwem zakończyć mijające rozgrywki, aby nieco osłodzić sobie niepowodzenie ponieważ mikołowianie jak i nasza drużyna od początku sezonu celowali w miejsce dające grę w barażach o 1 ligę. Przyjezdnym noga powinęła się wcześniej i na ostatnie kolejki już grali tylko o jak najlepszy wynik. My niestety zaprzepaściliśmy sobie szansę porażką z rezerwami Rekordu, ale o tym kiedy indziej 🙂

Continue reading “Wygrana na zakończenie!”

Sto lat Wiesiu!

Dziś swoje urodziny obchodzi ktoś kto z nami jest od samego początku. Ktoś na kogo w przerwach meczów wszyscy czekają aż wręcz im jeden w voucherów ufundowanych przez sponsorów. Wiesław Stręk – bo o nim mowa. Chcielibyśmy w imieniu zarządu, zawodników, kibiców i wszystkich związanych z klubem życzyć Ci wszystkiego najlepszego, dużo zdrowia i dalszego tak wielkiego zaangażowania w to co robisz 🙂 sto lat!

Sto lat Kamil!

Dziś swoje urodziny obchodzi Kamil Ogryzek. W imieniu zarządu, kolegów z drużyny i kibiców chcielibyśmy życzyć Ci wszystkiego najlepszego, dużo zdrowia, żeby Cię kontuzje omijały oraz samych sukcesów w barwach FC 2016. Sto lat!