Poznajmy kadrę FC SILESIA BOX!

Do pierwszego meczu naszej drużyny w tym sezonie pozostało dokładnie 72 godziny. Najwyższa pora przedstawić kibicom zawodników którzy w tym sezonie będą walczyć o ligowe punkty dla FC SILESIA BOX Siemianowice. Na początek przedstawimy wam bramkarzy, którzy zrobią wszystko abyśmy stracili jak najmniej bramek.

Na początek Patryk Płaczek, nasz nowy nabytek dołączył do nas z drużyny Kamionki Mikołów, wcześniej reprezentował również barwy Gwiazdy Ruda Śląska oraz kilku zespołów trawiastych. Patryk na pewno wzmocni konkurencję na pozycji bramkarza co posłuży wszystkim naszym golkiperom. Serdecznie witamy w zespole i życzymy samych udanych występów.

Patryk Puzio – zawodnik, który nie raz ratował nas z opresji i popisywał się świetnymi interwencjami. Jego znakomita postawa w barażach mocno przyczyniła się do naszego awansu do I Ligi Futsalu.

Mateusz Rudziński – mimo mniejszej ilości minut na parkiecie również nie raz pokazywał, że bramkarski fach nie jest mu obcy. Solidny zawodnik na którego zawsze możemy liczyć.

Marek Kompała – również dobrze znany w siemianowickim środowisku sportowym z występów w lidze środowiskowej oraz ze świetnych występów na boiskach hokeja trawiastego. W naszym zespole jest od zadań specjalnych co udowodnił wchodząc do bramki na karne i broniąc je.