Poznajmy kadrę FC SILESIA BOX cz.4

Tym wpisem będziemy zamykać kadrę naszej drużyny na ten sezon, no może nie do końca bo dziś jeszcze mamy dla was prawdziwą BOMBĘ! Wcześniej zobaczcie jednak kolejne nasze wzmocnienia.

Mateusz Węgrzyn – występował już w naszych barwach, zresztą sam zawodnik pochodzi z Siemianowic. Po pobycie w Gwieździe Ruda Śląska oraz Kamionce Mikołów Mati postanawia ponownie zagrać w FC. Ten gracz na pewno wniesie dużo jakości do naszej gry.
Mateusz życzymy powodzenia!
Krzysztof Krzywoń – bez wątpienia kolejny zawodnik która ma wiele do zaoferowania. Na pewno przyniesie nam wiele radości i pomoże w odnoszeniu zwycięstw. Krzysiek dołączył do nas z drużyny Kamionki Mikołów.
Marcin Nowacki – wzmacniamy się nie tylko na parkiecie ale też w innych sektorach działania klubu.
Marcin dobrze zna siemianowicki futsal ponieważ już kiedyś działał w jego szeregach. Na prośbę Adama Gniozdorza postanowił pomóc naszemu klubowi. Oprócz spraw organizacyjnych będzie prowadził zajęcia z naszymi bramkarzami. Witamy na pokładzie!
Kamil Kmiecik – tego pana chyba przedstawiać nie trzeba. W poprzedniej kampanii zdobył najwięcej bramek dla naszego zespołu. Liczymy, że w tym sezonie zdoła powalczyć o koronę króla strzelców pierwszej ligi. Przy Kamilu pisać dużo nie trzeba, wystarczy spojrzeć na jego postawę i wkład w osiągnięcia drużyny.

Musimy też napisać o dwóch zawodnikach którzy z przyczyn losowych nie mogli zjawić się na zdjęciach ale spokojnie, nadrobimy to w najbliższym czasie.

Łukasz Kluz – gracz który przyszedł do nas przed rozpoczęciem naszego “pierwszego” pobytu na zapleczu Ekstraklasy. Jego bronią jest atomowe uderzenie z lewej nogi, którą zdobył już nie jedną bramkę i “wymasował” nie jednego rywala.

Bartosz Drzyzga – tak jak wczoraj wspomniany Mateusz Słupek występował w naszym klubie drużynach młodzieżowych. Bardzo ambitny zawodnik chcący chłonąć wiedzę od starszych zawodników. Jego postawa nie uszła uwadze trenera przez co również otrzyma on szansę na parkietach 1 Ligi.

Tak jak wcześniej wspominaliśmy, na dziś mamy zaplanowaną jeszcze prawdziwą sensację. Śledźcie nas.