Olbrzymia porażka z GKS Futsal Tychy

Wczorajszy mecz przeciwko GKS Futsal Tychy zupełnie nam nie wyszedł, po poprzedniej porażce z AZS Katowice liczyliśmy na zdobycz punktową z Tychami, jednak nikt się nie spodziewał czegoś takiego.

Powiedzieć, że zagraliśmy słabo to jakby nic nie powiedzieć, wyszło wręcz fatalnie. Jak po meczu powiedział Damian Wojtas “Na parkiet wyszła dzisiaj tylko jedna drużyna”.
Nie ma tu za bardzo co opisywać bo chyba wszyscy się ze mną zgodzą, że był to GWAŁT. Oczywiście, że można mecz przegrać będąc słabszą drużyną, gorsza dyspozycja dnia, czy najzwyczajniej w świecie mieć pecha. To co w dwóch ostatnich spotkaniach stało się z nami ciężko jakkolwiek wytłumaczyć.

Do przerwy przegrywaliśmy 0-4 nie mogąc w sumie zagrozić drużynie gości. Po zmianie stron widać było chęć odrobienia strat, nie można powiedzieć, że nasi zawodnicy nie chcieli zwyciężyć czy też się nie starali. Niestety kompletnie nic nam nie wychodziło. Choć udało nam się stworzyć kilka razy zagrożenie pod Tyską bramką jednak nie udało się umieści piłki w siatce. Niestety grając z lotnym bramkarzem straciliśmy piłkę i zawodnicy GKS zdołali podwyższyć na 0-5. Przyjezdni nawet nie myśleli aby na tym poprzestać wbijając nam kolejne 5 goli.

Mimo dwóch bardzo słabych występów chcemy bardzo podziękować kibicom, którzy wspierali nas w hali KS “MICHAŁ”, Ponad 60 osób oglądało naszą transmisję z meczu za co również dziękujemy.
Mamy nadzieję, że w meczu z Gwiazdą Ruda Śląska, który odbędzie się 21-tego listopada również będziecie nas tak licznie wspierać. Wasza pomoc będzie dla nas szczególnie ważna w tych ciężkich chwilach. Na najbliższy mecz domowy będzie wstęp wolny.

Poniżej prezentujemy skrót wczorajszego spotkania.

6 listopada 2021
0 - 10
Pełny czas bez dogrywki

Miejsce spotkania

Siemianowice Śląskie, Polska
// position we will use later var lat = 50.32030569999999; var lon = 19.008619100000033; // initialize map map = L.map('sp_openstreetmaps_container', { zoomControl:false }).setView([lat, lon], 15); // set map tiles source L.tileLayer('https://tile.openstreetmap.org/{z}/{x}/{y}.png', { attribution: 'Map data © OpenStreetMap contributors', maxZoom: 18, }).addTo(map); // add marker to the map marker = L.marker([lat, lon]).addTo(map); map.dragging.disable(); map.touchZoom.disable(); map.doubleClickZoom.disable(); map.scrollWheelZoom.disable();
41-103 Siemianowice Śląskie, Polska

Wyniki

FC SILESIABOX Siemianowice Śląskie

1Puzio Patryk Bramkarz
7Wojtas Damian Zawodnik z pola
12Kmiecik Kamil Zawodnik z pola
21Pękala Sławomir Zawodnik z pola
22Kravets Maksym Zawodnik z pola
18Rudziński Mateusz Bramkarz
5Kozłowski Wojciech Zawodnik z pola
6Drzyzga Bartosz Zawodnik z pola
8Jagiełło Łukasz Zawodnik z pola
9Krzywoń Krzysztof Zawodnik z pola
10Słupek Mateusz Zawodnik z pola
11Bielanik Artur Zawodnik z pola
15Węgrzyn Mateusz Zawodnik z pola
23Cuber Marcin Zawodnik z pola
 

Kierownik: Jacek Kołodziej
Asystent trenera: Damian Wojtas
Trener: Łukasz Jagiełło
Asystent trenera: Marcin Nowacki

GKS Futsal Tychy