Turniej eliminacyjny MMP U13

Już w najbliższą sobotę odbędzie się turniej eliminacyjny Młodzieżowych Mistrzostw Polski w futsalu U13, którego gospodarzem będzie nasza drużyna. Młodzi zawodnicy rozpoczną zmagania o godz. 9:00 w hali Kompleksu Sportowego “MICHAŁ”.

W turnieju oprócz naszej drużyny, która jest gospodarzem zmagań udział wezmą takie drużyny jak BTS Rekord II Bielsko-Biała, Gwiazda Ruda Śląska, Piast Gliwice oraz GKS SMS Futsal Tychy. Emocji na pewno nie zabraknie ponieważ wszyscy chcą zawalczyć o awans do kolejnej fazy rozgrywek.

Serdecznie zapraszamy wszystkich do dopingowania młodych futsalowców.

Poniżej prezentujemy harmonogram turnieju:

9:00BTS Rekord II Bielsko-BiałaPiast Gliwice
9:40Gwiazda Ruda ŚląskaFC Silesia BOX Siemianowice
10:20GKS SMS Futsal TychyPiast Gliwice
11:00BTS Rekord II Bielsko-BiałaGwiazda Ruda Śląska
11:40GKS SMS Futsal TychyFC Silesia BOX Siemianowice
12:20Piast GliwiceGwiazda Ruda Śląska
13:00FC Silesia BOX SiemianowiceBTS Rekord II Bielsko-Biała
13:40GKS SMS Futsal TychyGwiazda Ruda Śląska
14:20FC Silesia BOX SiemianowicePiast Gliwice
15:00GKS SMS Futsal TychyBTS Rekord II Bielsko-Biała