Witamy w drużynie!

Najwyższa pora aby przedstawić wam nasze trzy dotychczasowe wzmocnienia. Jedna twarz zupełnie nowa, natomiast o pozostałej dwójce można powiedzieć, że to starzy-nowi zawodnicy.

Przed drugą rundą sezonu dołączyło do nas kilku zawodników, dwóch z nich mogliśmy już oglądać w barwach naszej drużyny na poziomie drugiej ligi.

Marcin Mierzwa – zawodnik, który przez większość swojej kariery występował na boiskach trawiastych jednak mogliśmy go oglądać w naszym klubie kiedy występowaliśmy w drugiej lidze. Jego doświadczenie i spokój na pewno pomoże nam w zdobywaniu ligowych punktów. Marcin będzie występował z numerem 25.

Damian Kowalczyk – drugi z graczy który już występował w naszej drużynie w drugiej lidze. Młody i silny zawodnik, na pewno wniesie powiew świeżości do naszego zespołu. Damiana będziemy mogli oglądać z numerem 16 na plecach.

Rafał Górny – nowa twarz w naszych szeregach. Ten doświadczony zawodnik na pewno będzie mógł wiele dać naszej drużynie. W swoim CV może pochwalić się występami w takich drużynach jak Marex Chorzów, FC Pyskowice, AZS UŚ Katowice czy Gwiazda Ruda Śląska. Rafała na parkiecie zobaczymy z numerem 17.

Życzymy wszystkim samych udanych występów oraz wielu triumfów.