Zmiana trenera w FC Silesia BOX!

Do zmiany trenera doszło w drużynie FC Silesia BOX, stanowisko przestał pełnić Łukasz Jagiełło, a jego miejsce zajmie dotychczasowy drugi trener – Mirosław Miozga, jego asystentem będzie Marcin Nowacki.

W tym miejscu pragniemy gorąco podziękować Łukaszowi za pełnienie roli trenera, szczególne brawa należą się gdy po wycofaniu z rozgrywek 1 ligi, bez żadnego planu na awans udało nam się powrócić na szczebel centralny i to w jakim stylu – bez przegrania meczu na poziomie 2 ligi. Wkład takiej osoby jak Łukasz Jagiełło rozwój siemianowickiego futsalu jest na pewno przeogromny. Wcześniej jako zawodnik Inpulsu-Alpolu, później FC Siemianowice i w reszcie FC Siliesia BOX , gdzie pełnił funkcję grającego trenera. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy!

Nowym trenerem siemianowickiej drużyny został facet, którego również nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Kiedyś sam bronił barw siemianowickiego klubu. Mirosław Miozga już od jakiegoś czasu był w sztabie FC Silesia BOX, teraz jednak on będzie głównym sternikiem naszej drużyny. Życzymy powodzenia!