Ostatnie spotkanie w tym roku!

W ubiegły weekend w 1 lidze trochę się działo jednak bez naszego udziału z powodu pauzy. Nasza drużyna wykorzystała ten czas aby pozostać w rytmie meczowym i rozegraliśmy sparing z Bongo Futsal Niemodlin, który wygraliśmy 4-2. Tutaj serdeczne podziękowania dla drużyny z Niemodlina za to, ze do nas wpadli 🙂

W minionej kolejce 1 ligi KS Sośnica Gliwice przegrała 3-6 z Eurobus Przemyśl, dzięki tej wygranej drużyna z Przemyśla wskoczyła na fotel lidera gromadząc tyle samo punktów co Sośnica oraz nasz zespół.

W niedzielę czeka nas zatem arcyważne spotkanie jeśli chcemy w nowy rok wejść na pozycji lidera 1 ligi. Podopieczni Mirka Miozgi udadzą się do Przemyśla na mecz z Eurobus Przemyśl. Jedyne spotkanie z tą drużyną rozegraliśmy na początku tego roku w ramach rozgrywek Pucharu Polski, gdzie odnieśliśmy zwycięstwo po ciężkim meczu 3-4.

Nasza drużyna od tego czasu mocno się zmieniła, jednak nasz najbliższy rywal też nie próżnował co można zobaczyć po ich wynikach, które jak na beniaminka są rewelacyjne. My jednak mocno się skupiamy i wierzymy w to, że przemyślane w niedziele odnotują swoją drugą porażkę w tym sezonie 💪

Jest to daleki wyjazd jednak liczymy, że gospodarze niedzielnego pojedynku ponownie uraczą nas transmisją ze spotkania.

Zakończmy ten rok kompletem punktów🔥🔥🔥

%d bloggers like this: