Porażka w Lublinie

Mecz w Lublinie to było kolejne spotkanie w którym byliśmy faworytem jednak końcowy rezultat nie był na naszą korzyść. Gospodarze już w 3 minucie zdobyli bramkę na 1-0, ale to nasi zawodnicy częściej zagrażali bramce rywala. Niestety znów zawodziła skuteczność.

Po zmianie stron mieliśmy nadzieję na odwrócenie losów meczu bo jak wiemy 1 bramka przewagi w futsalu to nie jest bezpieczny wynik. Lublinianie jednak skutecznie neutralizowali nasze ataki, próbując samemu stworzyć zagrożenie pod naszą bramką i dwukrotnie ta sztuka im się udała a końcowy rezultat spotkania to 3-0.

Bardzo dobra gra do przerwy mimo niekorzystnego wyniku naszej drużyny. Brakowało skutecznego rozwiązania wypracowanych akcji. Przeciwnik wykorzystał pojedyncze indywidualne błędy i zdobył po nich bramki.

Marcin Nowacki – asystent trenera

Początek tego zdecydowanie nie był najlepszy w naszym wykonaniu, 3 mecze i 3 porażki (w tym jedna w Pucharze Polski). Miejmy nadzieję, że to koniec złej passy i los się do nas odwróci. W najbliższy weekend czeka nas przerwa od futsalowych zmagań (przerwa na mecze Pucharu Polski) i porządnie ten czas przepracujemy, wyciągniemy wnioski.

Już teraz jednak zapraszamy na kolejne spotkanie naszej drużyny które odbędzie się 12-go lutego o godzinie 17:00 w hali KS”MICHAŁ”, a podejmować będziemy AZS UZ Zielona Góra. Zapraszamy!

28 stycznia 2023
3 - 0
Pełny czas bez dogrywki

Wyniki

KlubDruga połowaPierwsza połowaBramkiWynik
KS AZS UMCS Lublin213Wygrane
FC SILESIA BOX Siemianowice Śląskie000Przegrane

KS AZS UMCS Lublin

FC SILESIA BOX Siemianowice Śląskie

19Barteczka Dawid Bramkarz
5Salisz Krzysztof Zawodnik z pola
11Hiszpański Piotr Zawodnik z pola
12Kmiecik Kamil Zawodnik z pola 32'
16Wojtyna Daniel Zawodnik z pola
18Rudziński Mateusz Bramkarz
6Drzyzga Bartosz Zawodnik z pola
10Kravets Maksym Zawodnik z pola
13Włodarek Michał Zawodnik z pola 38'
21Gładczak Robert Zawodnik z pola
  2

Trener: Mirosław Miozga
Asystent trenera: Marcin Nowacki

%d bloggers like this: