5 urodziny klubu i sponsor tytularny!

Dokładnie dzisiaj nasz klub obchodzi swoje 5 urodziny. Wspaniale, że na tą okrągłą rocznicę udało nam uzyskać awans do I Ligi Futsalu. Wszyscy śledzący zmagania futsalowe wiedzą, że gra na zapleczu Ekstraklasy wiąże się z większymy wydatkami choćby ze względu na fakt, że czekać nas będą dalsze wyjazdy.

Z okazji urodzin mamy dla was jednak prawdziwą BOMBĘ! Mamy przyjemność oraz zaszczyt przedstawić wam naszego sponsora tytularnego, firmę Silesia BOX. Nasza drużyna występować będzie na parkietach 1 Ligi pod szyldem „FC Silesia BOX Siemianowice Śl.”.

Nie wszyscy wiedzą, że w naszym mieście istnieje taka firma, przedstawimy wam nieco sylwetkę naszego partnera.
Firma Silesia BOX swoją siedzibę ma w Siemianowicach przy ulicy Dreyzy 39C, a od hali Kompleksu Sportowego „MICHAŁ” dzieli nas zaledwie kilkanaście metrów.

Nasz najnowszy partner specjalizuje się w budowaniu magazynów typu self-storage. Gdyby ktoś nie wiedział to zapewne oglądaliście kiedyś programy typu „Wojny magazynowe” 🙂
Oczywiście Silesia BOX zaprojektuje cały magazyn od podstaw, zbuduje, a także pomoże przy odpowiednim oświetleniu czy zabezpieczeniu takiej inwestycji. W naszym kraju nie jest to jeszcze tak popularny sposób przechowywania jednak z powodzeniem stawiają swoje boxy w całej Europie, mając licznych i wielu stałych kontrahentów.

W imieniu klubu bardzo chcieliśmy podziękować za zaufanie, którym nas obdarzyliście. Mamy nadzieję, że wspólnie uda nam się odbudować siłę siemianowickiego futsalu i będziemy razem świętować sukcesy jak niegdyś inne zespoły futsalowe z naszego miasta. Nawiązanie tej współpracy to na pewno ogromny krok abyśmy pod nowym szyldem mogli zaistnieć na futsalowej mapie Polski.

Jeszcze raz dziękujemy za zaufanie i mamy nadzieję, że wraz z kibicami już we wrześniu spotkamy się w hali KS „MICHAŁ” i wspólnie będziemy świętować sukcesy FC SILESIA BOX!

%d bloggers like this: