Kategoria: Juniorzy

Żegnamy się z MMP U13

W minioną niedzielę nasza drużyna pożegnała się z przygodą w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w futsalu U13 kończąc turniej eliminacyjny na 3 miejscu. Warto dodać, że trzy pierwsze drużyny miały jednakową liczbę punktów i o awansie zadecydowała różnica bramek.

Komplet wyników wyglądał następująco:

14:00 GLKS Wilkowice 1-4 FC Siemianowice Śląskie

14:40 AZS UŚ Katowice 5-8 TSMT Rybnik

15:20 KT Sośnica Gliwice 0-10 FC Siemianowice Śląskie

16:00 GLKS Wilkowice 2-6 AZS UŚ Katowice

16:40 TSMT Rybnik 8-4 KT Sośnica Gliwice

17:20 FC Siemianowice Śląskie 2-11 AZS UŚ Katowice

18:00 GLKS Wilkowice 0-5 TSMT Rybnik

18:40 KT Sośnica Gliwice 0-11 AZS UŚ Katowice

19:20 TSMT Rybnik 4-5 FC Siemianowice Śląskie

20:00 GLKS Wilkowice 1-2 KT Sośnica Gliwice

Tabela rozgrywek:

1. AZS UŚ Katowice 4 9 33-12

2. TSMT Rybnik 4 9 25-14

3. FC Siemianowice Śląskie 4 9 21-16

4. KT Sośnica Gliwice 4 3 6-30

5. GLKS Wilkowice 4 0 4-17

W tym miejscu serdecznie kolejny raz pragniemy podziękować klubowi Sparta Katowice oraz jej trenerowi koordynatorowi Tomaszowi Siudek za współpracę. Mamy nadzieję, że rozgrywki futsalowe pozytywnie wpłyną na rozwój młodych zawodników.

Podziękowania również kierujemy dla rodziców zawodników oraz ich wsparcie, a także dla Pana Damiana Włoki, który wykonuje chłopakom świetne zdjęcia.

I faza eliminacji MMP U19

Już w najbliższą niedzielę w hali w Parku Pszczelnik rozpoczniemy eliminacje do Młodzieżowych Mistrzostw Polski w futsalu U19. Młodzi piłkarze rozgrywki rozpoczną o godz. 14:00.
Do Siemianowic walczyć o awans do kolejnej fazy przyjadą takie drużyny jak MKS Trzebinia, Piast Futsal Gliwice oraz Marex Chorzów.

Serdecznie zapraszamy wszystkich aby wesprzeć naszych młodych zawodników pod batutą Pawła Machury.

MMP U15 nie dla nas

Na pierwszym turnieju eliminacyjnym kończymy Młodzieżowe Mistrzostwa Polski U15. Młodzi zawodnicy Sparty Katowice, którzy reprezentowali nasze barwy nie zdołali awansować do kolejnego etapu rozgrywek. Mimo wszystko należą się ogromne brawa dla chłopaków którzy rywalizowali ze starszymi od siebie o rok zawodnikami i pokazali się z dobrej strony. Mamy nadzieję, że to doświadczenie zaprocentuje w przyszłości.

Wyniki naszej ekipy wyglądały następująco:
AZS UŚ Katowice 9-1 FC Silesia Box Siemianowice
FC Silesia Box Siemianowice 1-1 Gwiazda Ruda Śląska
FC Silesia Box Siemianowice 2-3 Fablok Chrzanów

Eliminacje MMP U15

Jutro o 12 w Katowicach rozpoczniemy eliminacje do Młodzieżowych Mistrzostw Polski U15. Przy ul. Wojciecha 9 w hali Szkoły Podstawowej nr. 54 im. M. Konopnickiej nasi zawodnicy będą mierzyć się z gospodarzem AZS UŚ Katowice, Fablok Chrzanów oraz Gwiazdą Ruda Śląska.

Życzymy naszej ekipie powodzenia!

Wygrana w turnieju eliminacyjnym MMP U13

Po pierwszym turnieju eliminacyjny Młodzieżowych Mistrzostw Polski w futsalu U13 awansujemy do kolejnego etapu rozgrywek wygrywając wszystkie mecze i zajmując pierwsze miejsce w tabeli. Młodzi zawodnicy reprezentujący nasz klub pokonali:

8-0 Clearex Futsal

9-0 MKS Trzebinia

4-2 MKS Fablok Chrzanów

Wielkie brawa dla całej drużyny i oby tak dalej🔥🔥🔥

Brawa również dla rodziców za wsparcie i zdjęcia Pana Damiana Włoki 🤩

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski U13

Już jutro rozpoczną się turnieje eliminacyjne w ramach Młodzieżowych Mistrzostw Polski U13. Przy współpracy z Tomaszem Siudkiem oraz klubem Sparta Katowice wystąpi drużyna pod naszym szyldem.

Chłopcy swoje zmagania rozpoczną w Trzebini w hali ZSTU przy ul. Gwarków 3, a gospodarzem turnieju będzie Fablok Chrzanów. Nasi zawodnicy zmierzą się tam z Clearexem Chorzów, MKS Trzebinia oraz gospodarzami turnieju.

Trener Tomasz Siudek oraz Akademia Sparty Katowice współpracowała z nami już we wcześniejszych latach w tych rozgrywkach i z pewnością jest to świetna rzecz dla rozwoju piłkarskiego młodych adeptów piłki nożnej, którzy podczas gry w futsal mogą zdecydowanie poprawić w swojej grze aspekty takie jak gra na małej przestrzeni czy szybkość podejmowanych decyzji co i tak u młodych zawodników Sparty jest na dobrym poziomie.

Chłopakom oraz trenerowi życzymy powodzenia, kwalifikacji do kolejnego etapu ale przede wszystkim dobrej zabawy co jest najważniejsze dla zawodników w tym wieku.

Poniżej prezentujemy harmonogram turnieju

harmonogram_U13_2023_gr_13

Rozpoczynamy treningi U19!

Miło nam ogłosić, że w poniedziałek rozpoczynamy przygotowania do MMP U19, a co za tym idzie? Ogłaszamy nabór zawodników do tej drużyny.

Zajęcia poprowadzi dobrze wszystkim znany Paweł Machura, który ma do przekazania na prawdę sporą wiedzę na temat futsalu. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do hali MOSiR Pszczelnik w Parku Pszczelnik w Siemianowicach. Zajęcia odbywać się będą w każdy poniedziałek o godzinie 19.