Kategoria: Klub

Sto lat Oliwia!

Dzisiejszą solenizantką jest Oliwia Maciukiewicz. Oliwiu w dniu twojego święta życzymy Ci wszystkiego dobrego, samych radosnych chwil w życiu w tym również tych w naszym klubie. Dużo zdrowia oraz powodzenia w życiu prywatnym i zawodowym.

Wszystkiego dobrego!

Gramy w jednej drużynie!

Kolejny partner który postanowił do nas dołączyć to dobrze wszystkim znany w mieście sklep meblowy „MEBELEK”. Firma Pana Adama Horwanko mieści się w Siemianowicach przy ul. Sobieskiego 1 i zajmuje się sprzedażą mebli gotowych jak i wykona dla was wysokiej jakości meble na wymiar. Nie jeden kibic naszego klubu oglądając transmisje naszych spotkań wygodnie siedzi na kanapach naszego nowego partnera.

W imieniu klubu serdecznie dziękujemy za okazane zaufanie i liczymy, że ta współpraca przyniesie korzyści dla wszystkich.

Gramy w jednej drużynie!

Kolejny partner postanowił dołączyć do naszej drużyny! Niezmiernie miło nam ogłosić, że Siemianowicka firma Elstan postanowiła nawiązać z nami współpracę. Firma mieści się w Siemianowicach przy ul. Mysłowickiej 9. Na co dzień zajmuje się pomiarami i obsługą techniczną obiektów, serwisem stacji paliw, instalacjami energo-elektrycznymi czy wykonywaniu usług podnośnikiem.

Bardzo się cieszymy, że tak duża firma postanowiła nas wesprzeć i liczymy, że ta współpraca przyniesie korzyści dla obu stron.

Z ciekawostek możemy powiedzieć, że firma Elstan lubi futsal. Swego czasu była partnerem siemianowickiego Inpulsu-Alpolu 🙂

Sto lat Madzia!

Dziś urodziny obchodzi nasza bramkarka – Magda Antkowiak. W tym szczególnym dla Ciebie dniu chcemy Ci życzyć wszystkiego dobrego, powodzenia w życiu prywatnym i zawodowym. Dużo zdrowia, wielu udanych interwencji oraz wielu chwil do świętowania w naszych barwach.

Sto lat!

Sto lat Jeni!

Swoje święto obchodzi dziś nasza zawodniczka – Jenifer Brol. W dniu twojego święta chcemy Ci życzyć wszystkiego co najlepsze, dużo zdrowia, szczęścia, powodzenia w życiu prywatnym i zawodowym. Oczywiście samych sukcesów w naszym klubie i jak najmniej kontuzji.

Sto lat!

Gramy w jednej drużynie!

Kolejny partner który do nas dołącza to Blueball – centrum rehabilitacji, osteopatii i treningu z Siemianowic, a wspierać będzie naszą drużynę kobiet! Siedziba naszego nowego partnera mieści się przy ul. św. Barbary 22.

Nasz nowy partner zajmuje się na co dzień rehabilitacją, fizjoterapią czy osteopatią. Szczególną uwagę w swojej pracy kładzie na właściwe zdiagnozowanie problemu pacjenta, w razie potrzeby wspierając się specjalistycznymi konsultacjami czy badaniami. Swoje treningi i terapie w Blueball dopasują do twojego stylu życia tak aby był one jak najbardziej skuteczne.

W Blueball jesteś pod opieką profesjonalistów, którzy stale pogłębiają swoją wiedzę i umiejętności, aby każdy pacjent mógł korzystać z najnowszych osiągnięć medycyny, biomechaniki i diagnostyki sportowej.

W imieniu klubu serdecznie dziękujemy za okazane zaufanie i liczymy, że ta współpraca przyniesie korzyści dla obu stron. Serdecznie zapraszamy również naszego nowego Partnera w niedzielę do hali w Parku Pszczelnik aby wspierać naszą kobiecą drużynę 🙂

Jeszcze raz DZIĘKUJEMY!

Sto lat Hiszpan!

Dziś swoje święto obchodzi jeden z naszych zawodników – Piotr Hiszpański. W tym dniu chcemy Ci życzyć wszystkiego dobrego, dużo zdrowia i szczęścia. Powodzenia w życiu prywatnym i zawodowym oraz wielu spędzonych radosnych chwil. Myślimy, że dobrym prezentem będą dzisiaj 3 punkty w Brzegu 🙂

Sto lat Piotrek!

Wszystkiego najlepszego Mirek!

Dziś swoje święto obchodzi członek naszego klubu, a zarazem nasz V-ce prezes – Mirosław Kulik.

W dniu twojego święta życzymy Ci dużo zdrowia, szczęścia pomyślności. Powodzenia w życiu prywatnym jak i zawodowym. Samych radosnych chwil w naszym klubie, abyśmy wspólnie świętowali jeszcze jakiś awans i zwycięstwa.

STO LAT!