Kategoria: Klub

Sto lat Pani Mariolu!

Dzisiejszą solenizantką jest Mariola Vock – osoba która nas wspiera i śledzi nasze poczynania od samego początku istnienia klubu.

Pani Mariolu w dniu Pani święta chcemy życzyć wszystkiego najlepszego, dużo zdrówka, mnóstwo radości i wszystkiego czego Pani pragnie. Ciągle liczymy że zobaczymy się jeszcze na naszym meczu 🙂

Wszystkiego najlepszego!

Sto lat Gładki!

Dzisiejszym solenizantem jest Robert Gładczak! Z tej okazji pragniemy Ci życzyć wszystkiego dobrego, radości z życia, pociechy z syna i dużo zdrówka. Powodzenia na parkiecie ale przede wszystkim tyle wyjazdów co zjazdów!

Wszystkiego najlepszego Robert!

Sto lat Zuza!

Dzisiaj swoje święto obchodzi nasza zawodniczka – Zuzanna Świętek. W imieniu klubu i kibiców chcemy Ci życzyć wszystkiego dobrego, dużo zdrówka, szczęścia, pomyślności, pociechy z synka i męża. Obyś miała jeszcze więcej okazji do celebracji bramek razem z Magdą 🙂

Spełnienia marzeń Zuza!

Wszystkiego najlepszego Pani Trener!

Dziś swoje urodziny obchodzi dyrygent naszej kobiecej orkiestry – Anna Wójcik. W dniu twojego święta pragniemy Ci życzyć wszystkiego co najlepsze, dużo zdrowia, szczęścia, powodzenia w życiu prywatnym i zawodowym oraz na ławce trenerskiej. Oby zapał do pracy Cię nie opuszczał, a w przyszłości abyś w Siemianowicach powtórzyła swój sukces, który osiągnęłaś już jako zawodniczka.

Sto lat Aniu!

Wesołych Świąt!

Z okazji Świąt Wielkiej Nocy pragniemy życzyć wszystkim wszystkiego dobrego, abyście ten czas spędzili w spokoju w gronie najbliższych.

Wesołego Alleluja!🐣🐣

No i mokrego dyngusa 💦

Spotkanie u naszego partnera

W miniony wtorek zawodniczki z naszej kobiecej drużyny miały okazję nieco zrelaksować się po zakończonym sezonie. Dziewczyny wraz z trenerką Anią odwiedziły naszego partnera – Studio Oriflame w Siemianowicach. Dzięki uprzejmości Pani Aliny oraz Pani Wandy zawodniczki odbyły warsztaty na temat pielęgnacji cery oraz mogły przetestować produkty Oriflame.

W imieniu klubu, a przede wszystkim naszych dziewczyn serdecznie dziękujemy za miłe spotkanie oraz poświęcony czas. Mamy nadzieję, że w przyszłości uda nam się to powtórzyć ponieważ zawodniczki oraz trenerka wróciły bardzo zadowolone 🙂

Sto lat Patryk!

Dzisiejszym solenizantem jest nasz zawodnik Patryk Paszek! Z okazji urodzin życzymy Ci wszystkiego najlepszego! Dużo zdrowia i szczęścia, mnóstwo sukcesów sportowych, a także tych w życiu prywatnym.

Wszystkiego najlepszego Patryk!

Sto lat Magda!

Dziś swoje okrągłe urodziny świętuje Magda Knysak! W ten szczególny dzień pragniemy Ci życzyć dużo zdrówka, uśmiechu i pogody ducha. Obyś zawsze miała taki zapał do gry i wolę walki jaką widzimy u Ciebie na co dzień oraz żebyśmy razem świętowali nie jeden sukces.

Wszystkiego Najlepszego Magda!

Wszystkiego najlepszego Magda!

W imieniu klubu pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia urodzinowe naszej dzisiejszej jubilatce którą jest Magda Nagoda! W tym szczególnym dla Ciebie dniu pragniemy Ci życzyć dużo zdrówka, powodzenia w życiu prywatnym i zawodowym, abyś w naszych barwach świętowała nie jeden sukces.

Sto lat Magda!

Sto lat Zbyszek!

Dziś swoje święto obchodzi ikona śląskiego futsalu i trener naszych bramkarek – Zbigniew Modrzik.
W dniu twojego święta chcemy Ci życzyć wszystkiego co najlepsze, dużo zdrowia i szczęścia, a także powodzenia w życiu prywatnym.

Wszystkiego najlepszego!