Kategoria: Klub

Wszystkiego dobrego Paweł!

Dziś urodziny obchodzi Paweł Grzywa – nasz golkiper. W dniu twojego święta chcemy Ci życzyć mnóstwa udanych interwencji, wielu sukcesów w sporcie oraz w życiu prywatnym. Abyś w nadchodzącym sezonie jak najmniej razy musiał kapitulować.

Sto lat Paweł!

Sto lat Karolina!

Dziś swoje urodziny obchodzi kolejna z pań w naszym klubie – Karolina Janeczek. W dniu twojego święta chcemy Ci życzyć wszystkiego najlepszego, dużo zdrowia, szczęścia oraz pomyślności. Spełnienia marzeń oraz sukcesów w życiu zawodowym jak i prywatnym.

Podziękowania dla Sponsorów i Partnerów!

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim naszym Partnerom oraz Sponsorom na których mogliśmy liczyć w minionym sezonie. Wasze wsparcie było dla nas bardzo ważne i nieocenione gdyż bez tego prawdopodobnie nie bylibyśmy w tym miejscu gdzie jesteśmy. To dzięki wam nasza drużyna kolejny rok rywalizuje na poziomie 1 Ligi Futsalu. To również dzięki wam udało nam się zorganizować i wystawić do rozgrywek drużynę kobiecą która również z powodzeniem radziła sobie w debiutanckim sezonie. Tak samo dzięki wam możemy co roku rywalizować w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w futsalu!

Mamy nadzieję, że choć w małym stopniu pomogliśmy wam nabyć nowych klientów co przełoży się na rozwój waszych biznesów. Liczymy na kolejne lata owocnej współpracy! Do zobaczenia w nowym sezonie!

Sto lat Kipol!

Dzisiejszym solenizantem jest niedawno wybrany najlepszym zawodnikiem sezonu – Daniel Wojtyna!
Danielu w dniu twojego święta chcemy Ci życzyć wszystkiego dobrego, dużo zdrowia, pomyślności, powodzenia w życiu prywatnym i zawodowym. Samych radosnych chwil spędzonych z rodziną, pociechy z córeczki oraz jeszcze wielu sukcesów sportowych!

Sto lat Kipol!

Sto lat Prezesie!

W dzisiejszym dniu swoje święto obchodzi sternik naszego klubu, osoba która niejednokrotnie staje na rzęsach aby dopilnować wszystkich spraw związanych z funkcjonowaniem klubu – Adam Gniozdorz.
Z tej okazji pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia, dużo zdrowia i radości, pociechy z wnuków, aby małżonka dalej była tak wyrozumiała. Życzymy również abyśmy mogli osiągnąć wspólnie niejeden sukces sportowy!

Wszystkiego najlepszego Prezesie!

Sto lat Kuba!

Dzisiejszym solenizantem jest Jakub Haase! Z tej okazji chcemy Ci życzyć wszystkiego dobrego, dużo zdrowia, szczęścia pomyślności, powodzenia w życiu prywatnym oraz zawodowym, a także wielu radosnych chwil w futsalu.

Sto lat Kuba!

Sto lat Mariusz!

Dziś swoje święto obchodzi Mariusz Żochowski, swego czasu nasz zawodnik, na co dzień przedstawiciel firmy MGR Recykling zajmującej się utylizacją odpadów. W dniu urodzin w imieniu klubu chcemy Ci życzyć wszystkiego co najlepsze, dużo zdrowia, szczęścia i pomyślności. Samych sukcesów na płaszczyźnie zawodowej jak i prywatnej.

Sto lat Mariusz!

Sto lat Weronika!

Dzisiaj swoje święto obchodzi nasza najmłodsza zawodniczka – Weronika Zimoch!
W dniu twojego święta pragniemy Ci życzyć wszystkiego najlepszego, dużo zdrowia, szczęścia, pomyślności, powodzenia w nauce oraz samych sukcesów sportowych.

Sto lat Weronika!

Sto lat Aneta!

Dziś swoje święto obchodzi jedna z naszych kobiet – Aneta Gawąd, którą najczęściej możecie spotkać przy wejściu do hali zakupując cegiełkę na mecz.
Aneto, w dniu twojego święta życzymy Ci wszystkiego co najlepsze, dużo zdrowia, szczęścia oraz pomyślności. Powodzenia w życiu zawodowym jak i prywatnym.

Sto lat Aneta!

Sto lat Charline!

Dzisiaj swoje święto obchodzi Charline Pantelmann-Jankowska! W tym szczególnym dla Ciebie dniu chcemy Ci życzyć wszystkiego dobrego! Dużo szczęścia i pomyślności aby kontuzje Cię omijały oraz wyborowej formy na parkiecie. Oczywiście życzymy również powodzenia w życiu prywatnym 🙂

Sto lat Charline 🎂🥳