Rok: 2022

Szczęśliwego Nowego Roku!

W imieniu klubu pragniemy życzyć wszystkim naszym sympatykom, zawodnikom, działaczom oraz sponsorom wszystkiego dobrego w nowym nadchodzacym roku. Przede wszystkim dużo zdrowia oraz siły do stawiania czoła codziennym przeciwnością, abyśmy mogli wspólnie przeżywać wiele radości w hali KS „MICHAŁ” 🥳

Witamy w zespole!

Miło nam poinformować, że do naszego zespołu dołączył kolejny klasowy zawodnik – Krzysztof Salisz.

Krzysiek jest dobrze znany na Ekstraklasowych parkietach poprzez występy w takich klubach jak Clearex Chorzów czy AZS UŚ Katowice. Liczymy, że jego doświadczenie wniesie wiele dobrego do naszej drużyny i pozwoli walczyć nam o najwyższe cele.

Krzyśkowi chcemy życzyć powodzenia w naszych barwach, mnóstwa bramek, zero kontuzji i najważniejsze abyś dobrze się czuł w naszej drużynie. Witamy na pokładzie!

Sto lat Patryk!

Dziś swoje święto obchodzi jeden z naszych bramkarzy – Patryk Płaczek.
W dniu twojego święta życzymy Ci wszystkiego co najlepsze, dużo zdrowia i szczęścia, powodzenia w życiu prywatnym i zawodowym oraz samych udanych interwencji.

Sto lat Patryk!

Wesołych Świąt!

Z okazji nadchodzących świąt Bożego Narodzenia chcemy życzyć wszystkim naszym sympatykom spokoju i zdrowia, pełni szczęścia w gronie rodziny i najbliższych. Obyśmy mogli zapomnieć o wszystkich troskach.
Naszym sponsorom chcemy zaś życzyć powodzenia w prowadzeniu waszych biznesów, aby wspieranie naszego klubu przynosiło wam korzyści.
Zaś wszystkim członkom klubu, zarówno zawodnikom jak i wszystkim zaangażowanym w jego działanie życzymy przede wszystkim dalszego zapału do wykonywanej pracy, abyśmy mogli świętować wspólnie sukcesy. Obyśmy wspólnie wprowadzili kiedyś Ekstraklasę Futsalu do Siemianowic bo to miasto, a w szczególności kibice na to zasługują.

Jeszcze raz zdrowia dla wszystkich bo jest to fundament do osiągnięcia całej reszty!

Ostatnie spotkanie w tym roku!

W ubiegły weekend w 1 lidze trochę się działo jednak bez naszego udziału z powodu pauzy. Nasza drużyna wykorzystała ten czas aby pozostać w rytmie meczowym i rozegraliśmy sparing z Bongo Futsal Niemodlin, który wygraliśmy 4-2. Tutaj serdeczne podziękowania dla drużyny z Niemodlina za to, ze do nas wpadli 🙂

W minionej kolejce 1 ligi KS Sośnica Gliwice przegrała 3-6 z Eurobus Przemyśl, dzięki tej wygranej drużyna z Przemyśla wskoczyła na fotel lidera gromadząc tyle samo punktów co Sośnica oraz nasz zespół.

W niedzielę czeka nas zatem arcyważne spotkanie jeśli chcemy w nowy rok wejść na pozycji lidera 1 ligi. Podopieczni Mirka Miozgi udadzą się do Przemyśla na mecz z Eurobus Przemyśl. Jedyne spotkanie z tą drużyną rozegraliśmy na początku tego roku w ramach rozgrywek Pucharu Polski, gdzie odnieśliśmy zwycięstwo po ciężkim meczu 3-4.

Nasza drużyna od tego czasu mocno się zmieniła, jednak nasz najbliższy rywal też nie próżnował co można zobaczyć po ich wynikach, które jak na beniaminka są rewelacyjne. My jednak mocno się skupiamy i wierzymy w to, że przemyślane w niedziele odnotują swoją drugą porażkę w tym sezonie 💪

Jest to daleki wyjazd jednak liczymy, że gospodarze niedzielnego pojedynku ponownie uraczą nas transmisją ze spotkania.

Zakończmy ten rok kompletem punktów🔥🔥🔥