Rok: 2023

Szczęśliwego Nowego Roku!

To był intensywny rok dla naszego klubu, nowi partnerzy, otwarcie sekcji kobiet, organizacja tego wszystkiego. Chcielibyśmy podziękować wszystkim którzy dołożyli swoją cegiełkę do tego wszystkiego. Począwszy od kibiców bo to przede wszystkim dla was. Serdeczne podziękowania pragniemy skierować również do naszych sponsorów bo to głównie dzięki wam możemy realizować nasze cele. Brawa również dla zawodników I zawodniczek za oddawane serce na parkiecie. Gratulacje dla działaczy za to, że mimo wielu przeciwności losu im się cały czas chce I znajdują rozwiązanie na wiele problemów.

Na koniec chcielibyśmy życzyć wszystkim dużo zdrowia w tym nadchodzącym Nowym roku bo ono jest nam najbardziej potrzebne. Siły do stawiania czoła codziennym przeciwnością, samych pomocnych i życzliwych ludzi wokół, aby ten nowy rok był lepszy niż ten mijający. W imieniu klubu wszystkiego dobrego w nowym roku!

Wesołych Świąt

W imieniu klubu pragniemy życzyć wszystkim sponsorom, kibicom i innym związanym z klubem Wszystkiego najlepszego na nadchodzące Święta Bożego Narodzenia. Niech ten czas będzie spełniony w gronie najbliższych, w spokoju i radości.Wszystkiego Dobrego! 🌲🎅

Ostatnie spotkanie dziewczyn w tym roku!

Nasza męska drużyna już rozgląda się za karpiami na święta po rozegraniu ostatniego meczu. Dziewczyny przygotowania do świąt musiały zostawić sobie na ostatnią chwile gdyż w najbliższą sobotę 16.12 udadzą się na wyjazdowe spotkanie w którym zmierzą się z KKS Wisła Skoczów.

Nasze najbliższe rywalki na chwilę obecną mają rozegrane 4 spotkania i wszystkie zakończone porażką jednak na własnym parkiecie z pewnością nie można ich lekceważyć. Podopieczne Ani Wójcik chcą z kolei myśląc o awansie w sobotę mogą zrobić tylko jedno – WYGRAĆ! Liczymy na kolejny dobry występ naszych zawodniczek i to, że zwycięstwem zakończą ten rok.

Wyróżnienie Weroniki Zimoch

W miniony weekend odbyły się finały turnieju Futsal Gram, który nazywany jest nieoficjalnymi mistrzostwami Polski szkół podstawowych. Zmagania rozgrywane były w Opolu i zarówno w turnieju dziewczyn jak i chłopców Siemianowice miały swoich reprezentantów. Nas jednak interesuje ta pierwsza kategoria ponieważ udział w niej brała nasza zawodniczka Weronika Zimoch. Weronika reprezentowała barwy swojej szkoły tj. ZSS w Siemianowicach Śląskich. Jej szkoła w finałach zajęła 4 miejsce (na 5 drużyn) natomiast Weronika została wybraną najlepszą zawodniczką turnieju. Pragniemy w imieniu zarządu oraz koleżanek z drużyny złożyć Ci ogromne gratulacje!

Wygrywamy turniej eliminacyjny MMP U19

Awansujemy do kolejnej fazy Młodzieżowych Mistrzostw Polski U19‼️

Wczoraj w hali MOSiR Pszczelnik byliśmy gospodarzami turnieju eliminacyjnego MMP U19.

Nasza drużyna pod wodzą Pawła Machury awansowała z pierwszego miejsca do kolejnego etapu po drodze odnotowując 2 zwycięstwa i jeden remis.

FC Silesia Box 10-0 MKS Trzebinia

FC Silesia Box 1-1 KP Marex Chorzów

FC Silesia Box 6-0 Piast Gliwice Futsal

Wielkie brawa dla naszych zawodników i sztabu👏

Nasza drużyna wystąpiła w składzie:

Marcin Wolny

Stanisław Lichoń

Karol Kowalczyk⚽️⚽️

Adrian Mames-Wąsik⚽️⚽️

Dawid Ściuk⚽️⚽️⚽️⚽️

Mateusz Odyga⚽️⚽️⚽️

Kamil Przybylak ⚽️⚽️

Aleksander Skuła⚽️⚽️

Tomasz Sowa⚽️

Bartosz Drzyzga⚽️

Mateusz Brewczyk

Piotr Lorano

Sto lat Karolina!

Dziś swoje święto obchodzi Karolina Szczypka – nasza zawodniczka!

W tym szczególnym dla Ciebie dniu chcemy Ci życzyć wszystkiego co najlepsze. Dużo zdrowia, szczęścia pomyślności, powodzenia w życiu prywatnym i zawodowym. Mnóstwa bramek i samych szczęśliwych chwil w naszych barwach.

STO LAT!!

Żegnamy się z MMP U13

W minioną niedzielę nasza drużyna pożegnała się z przygodą w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w futsalu U13 kończąc turniej eliminacyjny na 3 miejscu. Warto dodać, że trzy pierwsze drużyny miały jednakową liczbę punktów i o awansie zadecydowała różnica bramek.

Komplet wyników wyglądał następująco:

14:00 GLKS Wilkowice 1-4 FC Siemianowice Śląskie

14:40 AZS UŚ Katowice 5-8 TSMT Rybnik

15:20 KT Sośnica Gliwice 0-10 FC Siemianowice Śląskie

16:00 GLKS Wilkowice 2-6 AZS UŚ Katowice

16:40 TSMT Rybnik 8-4 KT Sośnica Gliwice

17:20 FC Siemianowice Śląskie 2-11 AZS UŚ Katowice

18:00 GLKS Wilkowice 0-5 TSMT Rybnik

18:40 KT Sośnica Gliwice 0-11 AZS UŚ Katowice

19:20 TSMT Rybnik 4-5 FC Siemianowice Śląskie

20:00 GLKS Wilkowice 1-2 KT Sośnica Gliwice

Tabela rozgrywek:

1. AZS UŚ Katowice 4 9 33-12

2. TSMT Rybnik 4 9 25-14

3. FC Siemianowice Śląskie 4 9 21-16

4. KT Sośnica Gliwice 4 3 6-30

5. GLKS Wilkowice 4 0 4-17

W tym miejscu serdecznie kolejny raz pragniemy podziękować klubowi Sparta Katowice oraz jej trenerowi koordynatorowi Tomaszowi Siudek za współpracę. Mamy nadzieję, że rozgrywki futsalowe pozytywnie wpłyną na rozwój młodych zawodników.

Podziękowania również kierujemy dla rodziców zawodników oraz ich wsparcie, a także dla Pana Damiana Włoki, który wykonuje chłopakom świetne zdjęcia.

Ostatni raz przed własną publicznością!

Już w najbliższą sobotę kolejne derbowe starcie czeka naszych panów. Podejmować będą oni GKS Futsal Tychy, a spotkanie to będzie ostatnim jakie czeka naszą męską drużynę w tym roku, w dodatku we własnej hali.

Trenerzy obu zespołów są znani jako wyśmienici taktycy. Zarówno Paweł Machura jak i Andrzej Szłapa przykładają dużą rolę do taktyki, zatem początek spotkania może wyglądać jak pojedynek szachowy.

GKS Tychy będzie chciał zakończyć rok zwycięstwem aby czołówka mu nie odjechała, tyszanie cel mają jasny – awans.
Nasza drużyna radzi sobie nieco gorzej, jednak po serii 3 porażek warto będzie rok zakończyć ze zwycięstwem. Z pewnością czeka nas sporo emocji, a biorąc pod uwagę, że to spotkanie derbowe to może się na prawdę wiele dziać.

Serdecznie zapraszamy w sobotę do hali KS „MICHAŁ” na godzinę 19:00 i pokażmy chłopakom, że jesteśmy z nimi. Jedno jest pewne- nasi zawodnicy zrobią wszystko aby 3 punkty zostały w Siemianowicach!

I faza eliminacji MMP U19

Już w najbliższą niedzielę w hali w Parku Pszczelnik rozpoczniemy eliminacje do Młodzieżowych Mistrzostw Polski w futsalu U19. Młodzi piłkarze rozgrywki rozpoczną o godz. 14:00.
Do Siemianowic walczyć o awans do kolejnej fazy przyjadą takie drużyny jak MKS Trzebinia, Piast Futsal Gliwice oraz Marex Chorzów.

Serdecznie zapraszamy wszystkich aby wesprzeć naszych młodych zawodników pod batutą Pawła Machury.