Śląsk za mocny dla Siemianowiczan

Niestety pierwsze domowe spotkanie w tym sezonie zakończyło się tak jak byśmy tego chcieli, a nasza drużyna musiała uznać wyższość rywala przegrywając 2-6.

To drużyna gości otwarła wynik spotkania pokonując Pawła Grzywę już w trzeciej minucie spotkania. Na odpowiedź naszej drużyny nie trzeba było długo czekać gdyż niespełna minutę później rzut wolny wykorzystał Kamil Kmiecik doprowadzając do wyrównania. Goście po tej bramce od razu ruszyli do ataku przez co w 5 minucie ponownie cieszyli się z prowadzenia. Nasza drużyna chcąc odrobić straty zaczęła przeprowadzać ataki wykorzystując naszego golkipera co niestety zakończyło się kolejną bramką dla gości którą zdobył… ich bramkarz.

Po zmianie stron to wrocławianie ponownie rozpoczęli od strzelania bramek. Nam udało się odpowiedzieć jedynie jednym trafieniem, a kolejne dwa w tej części gry zdobył zawodnik gości – Krystian Jajko kompletując tym samym hat-tricka.