Turniej finałowy Młodzieżowych Mistrzostw Polsku u17!

Już jutro rozpoczyna się turniej finałowy Młodzieżowych Mistrzostw Polski do którego zakwalifikowała się nasza drużyna u17 prowadzona przez Pawła Machurę. Nasi zawodnicy aby dojść do tego etapu musieli przejść przez trzy turnieje eliminacyjne. Nasza drużyna zmagania rozpocznie o godz. 17:10, natomiast cały turniej zacznie się o godz. 13:00.

W turnieju udział weźmie 16 drużyn podzielonych na 4 grupy po 4 zespoły. Faza grupowa będzie trwała od piątku do soboty natomiast mecze fazy pucharowej rozpoczną się w niedzielę od godziny 9:00 i liczymy, że nasi zawodnicy ponownie pokażą się z jak najlepszej strony i będziemy mogli ich oglądać w ostatni dzień trwania turnieju.

Turniej finałowy zostanie rozegrany w Chorzowie w hali przy ul. Dąbrowskiego 113, a jego gospodarzem będzie drużyna Marex Chorzów.

Poniżej prezentujemy wszystkie grupy:

Grupa 1

drużynampktbr
1.Clearex Chorzów
2.OMS ZSOiT Jantar Ustka
3.MOKS Białystok
4.PSV Łódź

Grupa 2

drużynampktbr
1.Wemet ,,SMS Słupsk
2.Rekord Bielsko-Biała SSA
3.Futsal Team Przeworsk
4.Polonia Leszno

Grupa 3

drużynampktbr
1.Bór Regut
2.Marex Chorzów
3.GKS Futsal Nowiny
4.FC Silesia BOX Siemianowice Śl

Grupa 4

drużynampktbr
1.Okocimski Canpack Brzesko
2.Red Dragons Pniewy
3.Constract Lubawa
4.Piast Gliwice

Z turnieju będzie przeprowadzana transmisja na żywo