Trochę statystyk po sezonie

Sezon pierwszej ligi już za nami, czas na trochę statystyk Oczywiście oprócz spotkań ligowych uwzględnimy też mecze w Pucharze Polski. Bramki, kartki rozegrane mecze, sprawdźmy kto w naszym zespole jakie uzbierał liczby.

Zacznijmy od statystyki strzelców, tutaj jak poprzedniej kampanii królował Kamil Kmiecik, który uzbierał 21 trafień, a na drugiej pozycji znalazł się Maksym Kravets z 11 bramkami. Poniżej lista strzelców naszego zespołu.

Kolejna kategoria to rozegrane mecze. Najwięcej razy w kadrze meczowej znalazł się jeden z tych zawodników który dołączył do nas przed sezonem – Krzysiek Krzywoń. Krzysiek opuścił tylko jedno spotkanie z Sośnicą Gliwice we własnej hali.

Czas ma mniej chlubną kategorię- kartki. Tutaj najwięcej uzbierał Marcin Cuber, który uzbierał 13 żółtych kartek.

Jeśli chodzi o statystyki drużynowe to bez wątpienia BSF ABJ Bochnia zdominowała ligę, wygrywając wszystkie swoje spotkania. Mieli jednocześnie najlepszą ofensywę oraz defensywę strzelając 132 bramki a tracąc 35. Nasza ekipa bramek zdobyła 65, natomiast 87 razy wyciągaliśmy piłkę z siatki. Najmniej strzelonych bramek miała drużyna Come-on Kobierzyce – 53, natomiast najwięcej straconych goli miał przedostatni GKS Ekom Invex Remedies Nowiny. Stracili 145 bramek.

Udało nam się utrzymać w pierwszej lidze więc czeka nas niebawem rozbrat z futsalem aby potem wziąć ostro się do pracy i poprawić nasz wynik w przyszłym sezonie.