Poznajmy nasze dziewczyny!

To już nasza ostatnia zawodniczka. Zapraszamy!

1. Jak się nazywasz?
Nazywam się Izabela Jaklowska
2. Wiem, że kobiet o wiek się nie pyta ale powiedz ile masz lat?
Mam 28 lat. 
3. Skąd u Ciebie miłość do piłki?
Od najmłodszych lat gram w piłkę nożną i jest to niezmiennie moje hobby ♥️
4. Czemu akurat futsal?
Przygodę z futsalem zaczęłam hmm z 4 lata temu. Bardzo mi się spodobała ta forma gry, do której zaraził mnie mój były trener. Wtedy poznałam na czym tak naprawdę polega futsal. To gra dynamiczna, wymagająca dużego wysiłku fizycznego, kreatywności oraz wysokich umiejętności technicznych. Tu się toczy akcja za akcją, bardzo dużo się dzieje. 😍 
5. W jakich klubach dotąd grałaś?
Na trawie grałam w KKS Zabrze i Plon Błotnica Strzelecka, a aktualnie reprezentuje klub LUKS Rolnik Biedrzychowice Głogówek. Jeżeli chodzi o futsal to były klub to Plon Błotnica Strzelecka i aktualnie FC Silesia BOX Siemianowice. 💚💛💙
6. Co Cię nakłoniło aby dołączyć do nowopowstałej drużyny FC Silesia Box Siemianowice?
Szukałam nowego klubu, a że już wcześniej moje koleżanki były tu na treningu to podzieliły się swoją opinią i postanowiłam także spróbować swoich sił w tym klubie. Istotnym czynnikiem był też fakt, że klub polecał mój były trener futsalu, którego darze dużym zaufaniem.
7. Jak myślisz, jak będzie wyglądał najbliższy sezon w waszym wykonaniu?
Oj zapowiada się bardzo ciekawie 😎 Każda dziewczyna  jest w pełni zaanagażowana i gotowa do walki o najwyższe cele. Także damy z siebie wszystko. 
8. Jakie pierwsze wrażenie zrobił na Tobie nasz klub razem z trenerką Anią Wójcik?
Bardzo dobre. Widać ze trenerce jak i zarządowi zależy na jak najlepszym rozwoju. Wszystko jest dopięte na ostatni guzik. Treningi są ciekawe i zróżnicowane. A co najważniejsze jest dobra atmosfera i komunikacja.
9. Mimo, że w Siemianowicach futsal funkcjonował z przerwami to zawsze budził spore zainteresowanie, nawet ligi środowiskowe. Myślisz, że z wami będzie tak samo?
Tak, Siemianowice kojarzę z organizowania wielu sportowych wydarzeń, teraz my dołożymy swoją cegiełkę i na pewno zapewnimy wszystkim ogrom emocji. 
10. Jaki jest twój cel na najbliższy sezon?
Oczywiście, że wspólny AWANS.