Wygrana w hicie kolejki!

W sobotę w hali KS „MICHAŁ” byliśmy świadkami fenomenalnego widowiska jakie stworzyły drużyny na parkiecie. Już od pierwszego gwizdka byliśmy świadkami wielu sytuacji bramkowych, świetnych interwencji bramkarzy oraz zaciętej walki o każdy centymetr parkietu.

Na pierwsze trafienie przyszło nam czekać aż do 18 minuty kiedy Adrian Stachański samotnie przedarł się pod bramkę rywala i umieścił piłkę w siatce. Po zmianie stron już w 21 minucie przyjezdni zdołali odpowiedzieć i zdobyli wyrównującą bramkę. Szybko odpowiedział Daniel Wojtyna podcinając piłkę nad bramkarzem wykorzystując świetne podanie Stachańskiego. Kolejne trafienie zaliczył również Krzysiek Piskorz finalizując świetnie rozegraną akcję przez Michała Włodarka i Daniela Wojtynę.

Mając 3-1 na tablicy mogłoby się wydawać, że gra się nieco uspokoi i będziemy ją kontrolować jednak polkowiczanie nie planowali składania broni co pokazali strzelając bramkę kontaktową już 4 minuty po naszym trafieniu. Na 5 minut przed końcem potężnym strzałem w słupek trafił Daniel Wojtyna. Odbitą piłkę zdobył Michał Włodarek ale nie zdołał się przy niej utrzymać. Na szczęście szybko trafiła ona pod nogi Piskorza, który wypatrzył Kamila Kmiecika w polu karnym a ten na raty ale finalnie pokonuje golkipera gości i podwyższa nasze prowadzenie.

Zawodnicy Górnika chcąc wywieźć z Siemianowic jakąś zdobycz punktową zaryzykowali grę z lotnym bramkarzem i co prawda ponownie złapali kontakt jednak było to już zbyt późno aby móc wyrówać.

Tym samym nasza drużyna odnotowuje 5 spotkanie bez porażki, a zarazem drugie zwycięstwo. Obyśmy mogli oglądać jak najwięcej tak emocjonujących meczy z happy endem dla naszej drużyny!

21 października 2023
4 - 3
Pełny czas bez dogrywki

Wyniki

KlubDruga połowaPierwsza połowaBramkiWynik
FC SILESIA BOX Siemianowice Śląskie314Wygrane
KS Górnik Polkowice303Przegrane

FC SILESIA BOX Siemianowice Śląskie

19Grzywa Paweł Bramkarz
7Piskorz Krzystof Zawodnik z pola 28'
34'
12Kmiecik Kamil Zawodnik z pola 35'
13Włodarek Michał Zawodnik z pola
16Wojtyna Daniel Zawodnik z pola 22'
7'
18Rudziński Mateusz Bramkarz
2Brewczyk Mateusz Zawodnik z pola
3Sowa Tomasz Zawodnik z pola
4Stachański Adrian Zawodnik z pola 18'
6Drzyzga Bartosz Zawodnik z pola
9Krzywoń Krzysztof Zawodnik z pola
11Hiszpański Piotr Zawodnik z pola
  4 2

Trener: Paweł Machura
Asystent trenera: Marcin Nowacki

KS Górnik Polkowice