Co czeka nasze drużyny w najbliższy weekend

W najbliższy weekend czekają nas kolejne mecze naszych drużyn, obie na parkiet wybiegną w niedzielę.

Najpierw o godzinie 14 w hali w Parku Pszczelnik podopieczne Ani Wójcik podejmować będą AZS UZG Zielona Góra i zrobią wszystko aby nie powtórzył się scenariusz z poprzedniego spotkania kiedy musiały uznać wyższość rywalek. Bez wątpienia kibiców znów będzie czekać sporo emocji dlatego serdecznie zapraszamy do Parku Pszczelnik w niedzielę na godz. 14:00.

Później zapraszamy wszystkich przed ekrany bo we Wrocławiu podopieczni Pawła Machury zmierzą się z futsalową drużyną Śląska Wrocław. Śląsk to beniaminek pierwszej ligi, który na swoim koncie ma do tej pory dwie wygrane i trzy porażki, a do naszego zespołu traci trzy punkty. Musimy spodziewać się wysoko postawionej poprzeczki przez gospodarzy jednak nasi zawodnicy zrobią wszystko aby wrócić z trzema punktami i poprawić swój dorobek w tabeli. Ze spotkania najprawdopodobniej zostanie przeprowadzona transmisja online (link podamy w późniejszym czasie na naszym FB)