Gramy w jednej drużynie!

Kolejny partner który do nas dołącza to Blueball – centrum rehabilitacji, osteopatii i treningu z Siemianowic, a wspierać będzie naszą drużynę kobiet! Siedziba naszego nowego partnera mieści się przy ul. św. Barbary 22.

Nasz nowy partner zajmuje się na co dzień rehabilitacją, fizjoterapią czy osteopatią. Szczególną uwagę w swojej pracy kładzie na właściwe zdiagnozowanie problemu pacjenta, w razie potrzeby wspierając się specjalistycznymi konsultacjami czy badaniami. Swoje treningi i terapie w Blueball dopasują do twojego stylu życia tak aby był one jak najbardziej skuteczne.

W Blueball jesteś pod opieką profesjonalistów, którzy stale pogłębiają swoją wiedzę i umiejętności, aby każdy pacjent mógł korzystać z najnowszych osiągnięć medycyny, biomechaniki i diagnostyki sportowej.

W imieniu klubu serdecznie dziękujemy za okazane zaufanie i liczymy, że ta współpraca przyniesie korzyści dla obu stron. Serdecznie zapraszamy również naszego nowego Partnera w niedzielę do hali w Parku Pszczelnik aby wspierać naszą kobiecą drużynę 🙂

Jeszcze raz DZIĘKUJEMY!