Pierwsza porażka w sezonie

W minioną niedzielę podopieczni Pawła Machury doznali pierwszej porażki w tym sezonie. W wyjazdowym spotkaniu musieliśmy uznać wyższość gospodarzy – Śląska Wrocław.

Spotkanie mogło się podobać kibicom którzy je śledzili. Mimo dogodnych sytuacji w pierwszej połowie nie zdołaliśmy umieścić piłki w bramce rywali, a to w dużej mierze za sprawą bramkarza miejscowych który tego dnia rozgrywał kapitalne zawody. Jego vis a vis czyli Paweł Grzywa również kilkukrotnie popisał się świetnymi interwencjami przez co do przerwy utrzymywał się wynik 0-0.

Po zmianie stron obie ekipy dalej próbowały znaleźć sposób na otwarcie wyniku. Pierwszym udało się to gospodarzom gdyż po naszym błędzie (podwójne zagranie do bramkarza) wykorzystali podyktowany rzut wolny i to wrocławianie prowadzili 1-0. Bardzo szybko podwyższyli na 2-0, a nasza drużyna musiała natychmiast wziąć się za odrabianie wyniku. Bramkę kontaktową, a zarazem ostatnią w tym spotkanie na 4 minuty przed końcem zdobył Daniel Wojtyna z przedłużonego karnego, który został podyktowany za 6 przewinienie gospodarzy.

Jak po meczu wspomniał trener Machura – Popełniliśmy zbyt dużo indywidualnych błędów co przełożyło się na wynik, a spotkanie wygrała lepsza drużyna tego dnia.

Nam nie pozostaje nic innego jak przeanalizować błędy i skupić się na najbliższym meczu w którym we własnej hali podejmować będziemy zespół GKS Futsal Nowiny.

29 października 2023
2 - 1
Pełny czas bez dogrywki

Wyniki

KlubDruga połowaPierwsza połowaBramkiWynik
Śląsk Futsal Wrocław202Wygrane
FC SILESIA BOX Siemianowice Śląskie101Przegrane

Śląsk Futsal Wrocław

FC SILESIA BOX Siemianowice Śląskie

19Grzywa Paweł Bramkarz
7Piskorz Krzystof Zawodnik z pola
12Kmiecik Kamil Zawodnik z pola
13Włodarek Michał Zawodnik z pola
16Wojtyna Daniel Zawodnik z pola
18Rudziński Mateusz Bramkarz
2Brewczyk Mateusz Zawodnik z pola
4Stachański Adrian Zawodnik z pola
6Drzyzga Bartosz Zawodnik z pola
9Krzywoń Krzysztof Zawodnik z pola
10Paszek Patryk Zawodnik z pola
11Hiszpański Piotr Zawodnik z pola
  1

Trener: Paweł Machura
Asystent trenera: Marcin Nowacki