Awans do kolejnej rundy Pucharu Polski!

Po bardzo emocjonującym meczu nasza drużyna awansowała do 1/16 Pucharu Polski pokonując ASG Stanley Futsal Team Brzeg 3-2. Wszystkie bramki dla naszej ekipy zdobył Daniel Wojtyna rozgrywający fantastyczne zawody tego dnia.

Na pierwszą bramkę musieliśmy czekać do 14 minuty jednak nie znaczy to, że wcześniej nic się nie działo. Za równo gospodarze jak i goście mieli po kilka dogodnych sytuacji na otwarcie wyniku. Jednak na szczęście dla nas w fenomenalnej dyspozycji był tego dnia nasz bramkarz – Paweł Grzywa, który nie dał się pokonać ani razu do przerwy.

W 16 minucie drugą bramkę z rzutu wolnego zdobył Daniel Wojtyna który bardzo sprytnie skierował piłkę do bramki rywali. Goście stanę przed szansą na złapanie „kontaktu” jeszcze przed przerwą gdyż za szóste nasze przewinienie otrzymali przedłużony rzut karny w którym górą był nasz golkiper.

Po zmianie stron już w 23 minucie hattricka skompletował Wojtyna wspaniale uderzając po długi słupku w samo okienko bramki. Wydawało się, że kontrolujemy po tej bramce przebieg spotkania i nic złego nam się stać nie może. Niestety nadeszła 34 minuta i znów przedłużony karny dla gości. Tym razem Paweł Grzywa nie znalazł sposobu na rywala i drużyna z Brzegu można powiedzieć „złapała tlen”. Ta bramka z pewnością ich ożywiła co przypieczętowali kolejną bramką na 5 min przed końcem spotkania.

Wynik spotkania nie uległ już zmianie choć były do tego okazje z obu stron, w tym między innymi krótki rzut karny dla nas którego nie wykorzystał Piotrek Hiszpański.

Serdeczne podziękowania należą się naszym kibicom którzy nas wspierali na trybunach, dziękujemy!