Pucharowy tydzień w Siemianowicach!

Najbliższy tydzień stoi pod znakiem Pucharu Polski, obie zarówno podopieczne Ani Wójcik jak i zawodnicy Pawła Machury rozegrają swoje spotkania w ramach 1/8 Pucharu Polski.

Kobieca drużyna rozegra swoje spotkanie 20.02.2024 o godzinie 20:00 w hali w Parku Pszczelnik (nie tak jak początkowo informowaliśmy 3.03.2024). Rywalkami naszych dziewczyn będą zawodniczki Ekstraligowego ROWu Rybnik, którego trenerem jest wszystkim dobrze znany Krzysztof Nos. Rybniczanki zajmują aktualnie 6 pozycję w ligowej tabeli i to one będą postawione w roli faworytek.

Żartując umawialiśmy się z Krzyśkiem na finał rozgrywek jednak los skrzyżował nasze drogi nieco wcześniej 🙂 Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców we wtorek o godz. 20:00 do hali w Parku Pszczelnik aby wspierać naszą kobiecą drużynę!

Z kolei męska drużyna też zmierzy się z wyżej notowanym rywalem jakim jest Ekstraklasowy BSF ABJ Powiat Bochnia. Nasz najbliższy pucharowy rywal zajmuje 4 miejsce w tabeli FOGO Futsal Ekstraklasy i to on będzie zdecydowanym faworytem. Wiemy jednak, że Puchar rządzi się swoimi prawami, a nasza drużyna zrobi wszystko aby sprawić niespodziankę.

Początek tego spotkania w czwartek (22.02) o godzinie 19:00 w hali Kompleksu Sportowego „MICHAŁ”. Bilety na to spotkanie w kwocie 10zł są dostępne od kilku dni do nabycia u naszego partnera Miszung, który mieści się również w kompleksie. W dniu dzisiejszym będą również do nabycia przy wejściu na halę.

Nie ukrywamy, że liczymy na wypełnienie przez was trybun!