Porażka w zwariowanym meczu.

W sobotę podopieczni Pawła Machury podejmowali we własnej hali futsalowego Śląska Wrocław. Wszyscy spodziewali się meczu walki, ale to co zobaczyliśmy przeszło nasze oczekiwania. Już od pierwszego gwizdka mogliśmy obserwować agresywne wejścia piłkarzy obu ekip. Sędziowie pokazali w pierwszej połowie aż 7 żółtych kartek, choć mogło być ich zdecydowanie więcej. Niektóre decyzje wydawały się nieco kontrowersyjne, a kibice do tego zobaczyli 6 bramek przed przerwą.

To przyjezdni już w 1 minucie otworzyli wynik, a 3 minuty później podwyższyli prowadzenie. Wydawać by się mogło, że to oni będą stroną dominującą jednak naszym zawodnikom udało się doprowadzić do remisu. Niestety później już tylko goniliśmy wynik jednak na przerwę obie drużyny schodziły przy wyniku 3-3.

W przerwie sędziowie wezwali kapitanów obu drużyn aby Ci uspokoili swoje zespoły skupiając się na grze, a nie na faulowaniu czy odgrywaniu się na przeciwniku.

Po zmianie stron gra obu ekip nie była już tak agresywna, jednak oba również dążyły do zwycięstwa i zgarnięcia kompletu punktów. Niestety to wrocławianie jako pierwsi ponownie zdobyli bramkę, na szczęście bardzo szybko udało nam się wyrównać. Finalnie w spotkaniu padła jeszcze jedna bramka dla drużyny przyjezdnej i to oni po końcowej syrenie cieszyli się ze zwycięstwa.

Dobra gra i mnóstwo zdrowia zostawionego przez naszych zawodników na boisku nie wystarczyło ponownie do zainkasowania choćby 1 punktu. Nie pozostaje nam nic innego jak skupić się na kolejnym meczu.

9 marca 2024
4 - 5
Pełny czas bez dogrywki

Wyniki

KlubDruga połowaPierwsza połowaBramkiWynik
FC SILESIA BOX Siemianowice Śląskie134Przegrane
Śląsk Futsal Wrocław235Wygrane

FC SILESIA BOX Siemianowice Śląskie

19Grzywa Paweł Bramkarz
12Kmiecik Kamil Zawodnik z pola
13Włodarek Michał Zawodnik z pola
14Haase Jakub Zawodnik z pola 8'
3', 14'
14'
16Wojtyna Daniel Zawodnik z pola 19'
12'
18Rudziński Mateusz Bramkarz
28Wolny Marcin Bramkarz
2Brewczyk Mateusz Zawodnik z pola
3Sowa Tomasz Zawodnik z pola
4Stachański Adrian Zawodnik z pola 18'
9Krzywoń Krzysztof Zawodnik z pola
10Paszek Patryk Zawodnik z pola
11Hiszpański Piotr Zawodnik z pola 23'
38'
20Kowalczyk Damian Zawodnik z pola
  3 5 1

Trener: Paweł Machura
Asystent trenera: Marcin Nowacki

Śląsk Futsal Wrocław